Esperal Zduńska Wola

Nasza klinika pomaga na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Zduńskiej Woli. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów bezustannie podnosimy podstawowe standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdej naszej klinice. Ważne jest dla nas dobro osoby chorej, z tego powodu, bezustannie rozwijamy sieć naszych klinik. Zależy nam by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i attain jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.

Nasza placówka znajduje się niedaleko Zduńskiej Woli. Wyróżnia nas ponadczasowa placówka, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu np. implantujemy esperal disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Zduńskiej Woli, która nam zaufała i pokonała swój nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Zduńska Wola

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Zduńskiej Woli prosimy o kontakt:

esperal Zduńska Wola

Wszywka alkoholowa Zduńska Wola

Przeprowadzane przez naszą klinikę zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Staramy się aby leczenie było jak najlepiej dobrane do celu osoby chorej z Zduńskiej Woli. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może być już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Zduńskiej Woli pozostać w stanie trzeźwości.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. Chcąc sprawnie rozwiązać problem alkoholowy najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Zduńskiej Woli.

wszywka alkoholowa Zduńska Wola

Czy chory będzie w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów do obaw, ze niepilnowany pacjent złapie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Zastanawiasz się czy w Zduńskiej Woli znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa Zduńska Wola – kontakt i trasa dojazdu

Kadra naszej kliniki blisko Zduńskiej Woli złożony jest najlepszych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu się. Czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta szukającego pomocy.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego poszukującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Łódź

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Zduńska Wola? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja