Esperal Zduńska Wola

Nasza klinika pomaga na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Zduńskiej Woli. Chcąc wychodzić na przeciw potrzebom naszych pacjentów bezustannie podnosimy podstawowe standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdej naszej klinice. Najważniejsze jest dla nas zdrowie chorego, dlatego wciąż rozbudowujemy sieć naszych klinik. Zależy nam by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i pull off jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię pacjenta.

Nasza klinika znajduje się niedaleko Zduńskiej Woli. Wyróżnia nas ponadczasowa placówka, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu np. implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Zduńskiej Woli, która nam zaufała i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

esperal Zduńska Wola

Wszywka alkoholowa Zduńska Wola

Wykonywane przez naszą klinikę zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie zostało jak najlepiej dostosowane do zamierzeń osoby szukającej pomocy z Zduńskiej Woli. Tuż przed zabiegiem lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Zduńskiej Woli pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu sprawnego pozbycia problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Zduńskiej Woli.

wszywka alkoholowa Zduńska Wola

Czy chory będzie w stanie samodzielnie usunąć wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów complete obaw, ze nieupilnowany pacjent złapie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Zastanawiasz się czy w Zduńskiej Woli znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa Zduńska Wola – kontakt i mapa dojazdu

Zespół naszego gabinetu blisko Zduńskiej Woli składa się wyselekcjonowanych specjalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu. Zapraszamy, czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Łódź

Cena wszywki alkoholowej Zduńska Wola

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Zduńskiej Woli prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Zduńska Wola? Koniecznie przejdź do pozostałych miast: