Esperal Białystok

Jesteśmy kliniką, która może poszczycić się licznymi gabinetami w największych miastach Polski. Oznacza to, że pacjenci nie muszą przemierzać wielokilometrowych odległości by rozpocząć terapię pod okiem doświadczonych specjalistów. Nasi pacjenci teraz mogą liczyć na najlepsze terapie i wszywki alkoholowe na wyciągnięcie ręki.

Cena wszywki alkoholowej Białystok

Esperal Standard – 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

Centrum Esperal w Białymstoku to nowoczesna klinika, która oferuje leczenie alkoholizmu przy zastosowaniu wszywki alkoholowej z esperalu na najwyższym poziomie. Pomogliśmy wielu pacjentom pokonać nałóg alkoholowy. Wiele z tych sukcesów jest zasługą ciepłych relacji pacjentów z personelem medycznym, który odpowiednio motywuje i wspiera. Dokładamy wszelkich starań by atmosfera była pełna życzliwości i zaufania.

wszywka alkoholowa Białystok

Wszywka alkoholowa Białystok

Sam zabieg wszczepienia wszywki alkoholowej jest szybki – trwa około 30 minut. Jest to zasługą naszych doświadczonych chirurgów, którzy sprawiają, że implantacja esperalu staje się sprawniejsza. Aby pacjent nie odczuwał dyskomfortu i bólu, stosujemy w naszej klinice w Białymstoku, znieczulenie miejscowe.

Wszywki alkoholowe z esperalu w Białymstoku

Jesteśmy kliniką, która podejmuje się leczenia alkoholizmu na każdym etapie zaawansowania nałogu. Terapie wszywkami alkoholowymi dobieramy w sposób indywidualny bo wierzymy, że każdy pacjent jest inny. Dlatego szablonowe podejście do terapii esperalem nie jest u nas stosowane. Przed zabiegiem wszycia wszywki alkoholowej, pacjent jest zapoznany ze specyfiką disulfiram i ustalane są dawki esperalu oraz długość działania wszywki alkoholowej. W ofercie także profesjonalne odtrucia alkoholowe i detoks.

Wszywki alkoholowe są świetnym sposobem na wzmocnienie motywacji do leczenia alkoholizmu i pokonania nałogu alkoholowego.

Ostatnia aktualizacja