Wszywka alkoholowa Kraków

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów otwieramy kolejne placówki na terenie Polski. Nasza klinika w Krakowie to profesjonalna placówka leczenia uzależnienia od alkoholu. Wykonamy wszycie esperalu, jak i kompleksową pomoc leczenia alkoholizmu przed i po zabiegu. Wysoki standard i jakość świadczonych usług sprawia, że jesteśmy uznaną i często wybieraną kliniką w Krakowie. Jako nieliczni, dbając o komfort pacjenta oferujemy wizyty domowe po wcześniejszym ustaleniu adresu.

wszywka alkoholowa Kraków - esperal

Esperal Kraków

Klinika w Krakowie nastawiona jest na pomoc pacjentom w walce z nałogiem alkoholowym. Wysoko wyspecjalizowana przychodnia wykonuje zabiegi implantacji esperalu w postaci wszywki. Doświadczony zespól lekarzy dba troskliwie o dobro pacjentów na każdym etapie leczenia. Nasza kadra lekarska to ludzie z pasją dla których zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta jest najważniejsze.

 

 

Profesjonalna implantacja esperalu – wszywka alkoholowa Kraków

Zabieg implantacji esperalu w formie wszywki jest całkowicie bezbolesny. Dzieję się tak dlatego, że wszczepienie esperalu odbywa się w miejscowym znieczuleniu. Czas wszycia esperalu w Krakowie zazwyczaj nie przekracza 30 minut. Zabieg wszycia esperalu jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Wszywka alkoholowa w Krakowie wszczepiana jest przez doświadczonego lekarza. Pacjent otrzymuje fachowe wsparcie merytoryczne. Lekarz szczegółowo tłumaczy na czym polega wszycie esperalu i terapia.

Esperal – sposób działania

Wszywka alkoholowa esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie przy użyciu esperal jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Krakowie pozostać trzeźwym.

Czy chory będzie w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Wszycie esperalu jest implantowane podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów do obaw, ze niepilnowany chory sięgnie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak wymóg wcześniejszego usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał wszycie esperalu.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca, funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego spożywania alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. Chcąc owocnie rozwiązać problem alkoholowy rozsądnie jest wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz w Krakowie.

wszywka alkoholowa esperal Kraków

Wszycie esperalu Kraków

Leczenie w Naszym Gabinecie w Krakowie jest dopasowywane indywidualnie. Lekarz po wywiadzie z pacjentem określa wielkość dawki i długość terapii z wykorzystaniem esperalu. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie bo każdy człowiek jest inny. Przed wykonaniem zabiegu implantacji wszywki alkoholowej, pacjent zobowiązany jest do podpisania zgody na przeprowadzanie wszczepienia esperalu.

Esperal Kraków cena – ile kosztuje wszycie esperalu

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszycia esperalu prosimy o kontakt.

Dzięki wszywce alkoholowej łatwiej podjąć walkę z alkoholizmem, gdyż wymusza ona pozostanie w stanie abstynencji.

Esperal Kraków tel. +48 519 775 225