Wszywka alkoholowa Szczecin

Każdego dnia zmagamy się z różnymi przeciwnościami losu. Nigdy nie wiadomo do końca co może nas spotkać.

Jak jest w przypadku choroby alkoholowej?

Wszywka alkoholowa Szczecin esperal

Alkohol mocno oddziałuje na człowieka. Niepodważalnie silnie uzależnia i potrafi na stałe zniszczyć nie tylko życie prywatne, ale także organizm od środka. Choroba alkoholowa może rozwinąć się bardzo szybko lub latami. Powszechnie mówi się, że jej ofiarą są ludzkie emocje oraz odczucia. Co nie oznacza, że choroba alkoholowa występuje tylko u osób o słabym charakterze. Niektórzy mają tendencję do wszelkich uzależnień i nie są w stanie tego zmienić. Na każdego alkohol wpływa trochę inaczej. Dlatego czasem tak trudno rozpoznać, kiedy pojawia się problem. Bliskim czy rodzinie ciężko ocenić, kiedy wymagana jest interwencja i wszycie esperalu. W końcu im szybciej zaimplantuje się wszywkę alkoholową, tym wcześniej zacznie się walka z chorobą alkoholową. Esperal pomaga na długo pozbyć się problemu alkoholowego.

Wszywka alkoholowa w Szczecinie w żaden sposób nie powoduje dyskomfortu. Esperal ma jedynie pozytywne działanie, jeśli tylko pacjent postępuje zgodnie z wytycznymi lekarzy ze Szczecina.

Co nas wyróżnia wśród innych klinik ze Szczecina w leczeniu alkoholizmu?

Profesjonalizm, dyskrecja i szybkie terminy. Nasi konsultanci zawsze starają się, aby moment między pomysłem a wszyciem esperalu był jak najkrótszy. Decyzja o podjęciu leczenia choroby alkoholowej na pewno nie jest łatwa. Najczęściej powodem, dla którego alkoholicy chcą wszyć esperal, są najbliżsi oraz domownicy.

Dlatego też nasza klinika ze Szczecina dba również o ich bezpieczeństwo i komfort psychiczny. Dla uzależnionych stanowią największe wsparcie. Wspólna walka z chorobą alkoholową może także odbudować relacje i rodzinne więzi. Aby leczenie było jak najbardziej wygodne dla pacjentów, zapewniamy jego przebieg w jednym miejscu. Naszym atutem jest kompleksowość. W związku z tym dysponujemy nie tylko oryginalnymi wszywkami alkoholowymi, ale w swojej ofercie mamy także detoks i terapię psychologiczną, która odbywa się w grupie lub pojedynczo, sam na sam ze specjalistą ze Szczecina. Sam esperal nie wyleczy alkoholizmu. Choroba alkoholowa nie jest uleczalna, ale można zacząć nad nią panować i kontrolować ją. Najważniejsze są cierpliwość i gotowość do zmian dzięki implantacji wszywki alkoholowej. Kiedy terapia jest najbardziej skuteczna? W momencie, gdy zostaną połączone wszystkie opcje farmakologiczne, czyli detoks i esperal z metodami bazującymi na psychologii. Nasi lekarze w Szczecinie zapewniają, że każdy etap leczenia będzie indywidualnie dopasowany do potrzeb i wymagań pacjenta.

Wszywka alkoholowa Szczecin – leczenie alkoholizmu

Choroba alkoholowa to jedna z najstarszych przypadłości, która stale nęka społeczeństwo. To niezwykle skomplikowana choroba. Objawia się różnie. Czas jej trwania oraz rozwój są niezdefiniowane. Niejasne są także powody uzależnienia. Nie zawsze można powiedzieć, że choroba alkoholowa została wywołana przez patologię, wpływ otoczenia lub alkoholizm w rodzinie. Nałóg może dopaść każdego. W końcu płyn etylowy towarzyszy ludziom właściwie każdego dnia. Specjaliści ze Szczecina ostrzegają, że jego śladowe ilości można znaleźć nawet w niektórych produktach codziennego użytku np. cukierkach, niektórych serach oraz chlebach (głównie w tych robionych na zakwasie) czy occie.

Chociaż bezpośrednio w składzie ogórków kiszonych, kefirów i jogurtów nie ma alkoholu, to w procesie fermentacji jednak powstaje. Dla Polaków trunki wysokoprocentowe są odpowiednie w każdym momencie. Nie ważne czy ktoś jest smutny, czy wesoły. Alkohol to odpowiedź na wszelkie bolączki i problemy, a także sposób na celebrację ważnych, życiowych wydarzeń. Według statystyk najczęściej sprzedawane są butelki o małej pojemności w godzinach porannych bądź popołudniowych. W 2016 roku z powodu choroby alkoholowej zmarło ok. 3 milionów osób. Szacuje się, że to mniej więcej jeden zgon co 10 sekund. Gdyby nie esperal byłoby jeszcze gorzej. Z pewnością liczby te wzrastają, ponieważ z roku na rok, ludzie piją coraz więcej alkoholu. Jak to powstrzymać? Czy w ogóle można w jakikolwiek sposób zatrzymać ten proces degradacji społecznej? Warto zdecydować się na esperal w formie wszywek alkoholowych. To najbardziej skuteczny i zarazem mało inwazyjny sposób na walkę z chorobą alkoholową. Esperal jest bezpieczny. Z pomocy wszywki alkoholowej można skorzystać w każdym momencie trwania alkoholizmu.

Chorobę alkoholową dzieli się na fazy. To ile one trwają i kiedy należy zwracać uwagę na uzależnionego, nie jest już możliwe do określenia. Każda choroba to indywidualny i specyficzny przypadek, którego lekarstwem jest esperal.

Najpierw występuje faza prealkoholowa.

Wtedy człowiek pije tylko od czasu do czasu i ciężko stwierdzić czy to już zalążek alkoholizmu oraz czy konieczna jest wszywka alkoholowa. Tolerancja na płyn etylowy ulega zwiększeniu, więc żeby dana osoba poczuła się odurzona, potrzebuje innej dawki aniżeli wcześniej.

Na etapie fazy ostrzegawczej zaczyna urywać się film, czyli pewne wydarzenia zostają wyrzucone z pamięci, najczęściej na stałe. W dalszej fazie nazywanej krytyczną alkoholik przestaje kontrolować swoje życie oraz jakiekolwiek działania, a przede wszystkim to ile pije alkoholu. Nieprzerwany ciąg alkoholowy oznacza, że nastąpił moment, gdy choroba alkoholowa jest już przewlekła.

Komitet Ekspertów dla Spraw Alkoholizmu Światowej Organizacji Zdrowia natomiast stworzył odmienną propozycję. Stwierdzili, że nałogowcy najpierw nie często spożywają dużą ilość trunków wysokoprocentowych, a dodatkowo robią to nieregularnie. Później jest to czynność nawykowa i niemożliwa do skontrolowania. W końcu staje się nałogiem. Zaproponowali jeszcze dodatkową grupę, a mianowicie alkoholizm inny, związaną z patologią i zaburzeniami psychicznymi jako powody uzależnienia. Każdy z tych etapów można jednak przerwać lub zapobiec mu wszywając esperal. Wszywki alkoholowe są niezawodne. Zaszycie alkoholowe działa natychmiastowo. Jest na tyle popularne, że można zaimplantować esperal w wielu miastach na terenie Polski, również w Szczecinie. Wszywki alkoholowe to zawsze dobry wybór, bez względu na to, jak bardzo zaawansowana jest choroba alkoholowa i na ile wyniszczony jest organizm.

Wszywka Esperal a życie alkoholika

Głównie pamięta się o tym, jak bardzo negatywny wpływ na człowieka ma alkohol, bez względu na to, czy cierpi się na chorobę alkoholową. Co może stać się z ludzkim ciałem? Szczególnie narażona jest wątroba. Dlatego osoby, które mają częstą styczność z płynem etylowym, chorują na marskość wątroby. Jednakże to nie jedyne schorzenie, na które narażony jest alkoholik.

Występują także:

  • zapalenie żołądka,
  • niedożywienie i wyniszczenie,
  • polineuropatia i miopatia,
  • zaburzenia psychiczne takie jak majaczenie,
  • halucynoza,
  • zespół Korsakowa i encefalopatia Wernickego.

Bywa, że alkoholicy piją na tyle duże, że w końcu umierają. Oczywiście, wtedy życie jest dużo krótsze aniżeli w przypadku osoby zdrowej, bez jakichkolwiek uzależnień czy nałogów. Płyn etylowy wpływa także na sposób poruszania się. Nie łatwo utrzymać równowagę i chodzić w linii prostej. Osłabiona jest także kondycja fizyczna, a iloraz inteligencji zdecydowanie spada. Alkoholicy nie dbają o siebie, swój wygląd oraz warunki życiowe. Interesuje ich jedynie alkohol i stały dostęp do niego, również, jeżeli chodzi o kwestie finansowe. Jeżeli zostanie to zaniedbane, wtedy nałogowiec zacznie odczuwać skutki zespołu abstynencyjnego. Po 6 do 12 godzin od przerwy w picia może pojawić się drżenie rąk, potliwość, łagodne lęki, nudności i wymioty, bóle głowy oraz bezsenność. Intensywność objawów i ich rodzaj są powiązane z tym przez jak długi okres, alkoholik spożywał stale alkohol. Następnie między 12 a 24 godziną normalne są halucynacje wzrokowe, słuchowe lub dotykowe. Po 2 dniach nałogowcy są zdezorientowani, wystraszeni, obficie się pocą, mają drgawki, wysokie ciśnienie, szybką i nieregularną pracę serca, a temperatura ich ciała jest podwyższona. Omamy wzrokowe to norma i nie da się stwierdzić, co jest faktycznie prawdziwe. Da się to jednak powstrzymać. Przed wszyciem esperalu w Szczecinie można przejść detoks alkoholowy. Dzięki temu, zanim dojdzie do implantacji wszywek alkoholowych, chory nie jest narażony na te nieprzyjemne i krzywdzące symptomy. A esperal ze Szczecina zapobiegnie dalszemu upijaniu się i udaremni pojawienie się skutków zespołu odstawiennego. Nie można jednak zapomnieć o tym, jak płyn etylowy wpływa na życie alkoholika. Przede wszystkim nie można pracować, więc kwestie zawodowe odchodzą zupełnie w zapomnienie. Podobnie jak rodzina. Uzależnienie sprawia, że ludzie przestają przejmować się uczuciami, nie okazują empatii. Domownicy i przyjaciele bardzo często przegrywają z butelkami. Wszywka alkoholowa wszyta w Szczecinie może spowodować, że wszelkie relacje ulegną poprawie, jednakże to już zależy od wzajemnych chęci i motywacji do pozostawienia przeszłości za sobą. Esperal nie zmieni tego, co było, ale wpływa na to, co będzie się działo z człowiekiem po implantacji wszywki alkoholowej, szczególnie gdy spróbuje ponownie napić się jakiegokolwiek trunku.

Esperal Szczecin – wszywka alkoholowa i jej działanie

Wiele osób myśli o tym, co jest źródłem skuteczności esperalu. Dlaczego wszywki alkoholowe są tak popularnym sposobem leczenia choroby alkoholowej niezmiennie od wielu lat na całym świecie? Pierwszym powodem jest fakt, że esperal ma dwojaką formę. Występuje w formie doustnej tabletki. Lekarze ze Szczecina wybierają odpowiednią ilość esperalu zgodnie ze stanem zdrowia pacjenta. Bardzo ważne jest, aby lek był przyjmowany o tych samych porach, Wymaga to zatem od alkoholika dyscypliny i stałej kontroli nad leczeniem. Dlatego esperal jako wszywka alkoholowa jest dużo skuteczniejszy. Wszywany jest pod skórą pacjenta w taki sposób, aby nikt nie mógł zauważyć, że esperal został zaimplantowany. Dyskretność wszywek alkoholowych to zdecydowany atut. Co więcej, sposób ten jest bardzo bezpieczny. Po wszyciu esperalu nie trzeba korzystać z pomocy lekarzy w szpitalu. Wykonywanie jakichkolwiek czynności jest zupełnie bezpieczne i bezproblemowe. Niewykluczone jest prowadzenia auta lub zadania wymagające siły bądź skupienia. Jedyne co jest zakazane to picie alkoholu. To kolejny powód skuteczności esperalu. Na okres przynajmniej 8, a nawet 12 miesięcy wszywka alkoholowa zmusza do stałej trzeźwości. Wbrew plotkom, to nie jest efekt placebo! Wszywka alkoholowa zawsze daje o sobie znać, gdy tylko spożywany jest alkohol, bez względu na to ile go było. Przy małej ilości można zaobserwować u pacjenta ból i zawroty głowy, nudności i wymioty, podwyższoną temperaturę ciała, zaczerwienioną twarz, rozregulowane ciśnienie i kołatanie serca. Któreś z tych symptomów pojawiają się już po 5 do 10 minut od wypicia płynu etylowego. Lekarze ze Szczecina ostrzegają, że niedogodności w postaci wielokrotnie spotęgowanego kaca przez działanie esperalu, mogą występować do 10 godzin. Nie są to jednak najgorsze objawy. Utrata wzroku, uszkodzenie wątroby, zaburzenie pracy serca, zaburzenie świadomości lub śmierć to kwestie, które wywołują największy strach i powstrzymują przed sięgnięciem po kieliszek. Często zdarza się, że szkód nie można już naprawić, co tym bardziej daje do myślenia. Jak dokładnie działa wszywka alkoholowa? Składnikiem esperalu jest Disulfiram. To właśnie ta substancja sprawia, że wszywki alkoholowe reagują negatywnie na alkohol. Esperal zaburza metabolizm płynu etylowego we krwi. Zazwyczaj aldehyd octowy utlenia się do mniej szkodliwego dla ciała człowieka kwasu octowego i chory nie odczuwa niczego negatywnego. W momencie, gdy proces ten nie może dojść do skutku lub jest zaburzony, alkoholik czuje skutki silnego zatrucia alkoholowego. Czego można uniknąć. Wystarczy nie pić. Dlatego właśnie, po wszyciu esperalu pacjenci rezygnują z tej “przyjemności” bojąc się konsekwencji działania wszywki alkoholowej. W końcu esperal ma zmienić życie alkoholika, zatem wszywka alkoholowa musi być na tyle skuteczna, aby w żaden sposób nie umożliwiać choremu powrotu do starych nawyków.

Zaszycie alkoholowe – esperal Szczecin

Specjaliści ze Szczecina wszywają esperal tylko osobom pełnoletnim i trzeźwym na przynajmniej 12 godzin przed implantacją wszywki alkoholowej. Jeśli drugi z warunków nie jest spełniony, Szczecińscy specjaliści radzą skorzystać z detoksu alkoholowego. Polega na podawaniu płynów w formie kroplówki wypełnionej witaminami, elektrolitami oraz makro i mikroskładnikami, które oczyszczają i regenerują organizm pacjenta. Jeśli trzeba wyleczyć kaca, to procedura trwa ok. 3 godzin. Przy ciągu alkoholowym jest to już dłuższe i zazwyczaj trzeba na to poświęcić od 12 do 24 godzin. Przed implantacją esperalu w Szczecińskiej klinice, lekarz informuje pacjenta o skutkach działania wszywki alkoholowej z płynem etylowym. Dopiero po podpisaniu pisemnej zgody, zabieg z użyciem esperalu może się odbyć. Poprzedza go jednak jeszcze wywiad medyczny. Procedura ta nie może zostać pominięta, ponieważ lekarz w inny sposób nie dowie się, czy nie występują żadne przeciwwskazania do wszycia esperalu oraz nie będzie w stanie określić odpowiedniej ilości wszywek alkoholowych potrzebnych podczas leczenia choroby alkoholowej. W sytuacji, gdy pacjent jest uczulony na Disulfiram bądź cierpi na niewydolność serca i krążenia, choroby niedokrwienne serca, zapalenie zarostowe tętnic, nadciśnienie tętnicze, zapalenie nerwu wzrokowego i zaburzenia psychiczne to nie może skorzystać z esperalu. Wszywki alkoholowe implantuje się 30 minut. Chirurdzy ze Szczecina> umieszczają esperal głęboko pod skórą. Pacjenci nie odczuwają dyskomfortu ani bólu, ponieważ wszywki alkoholowe implantuje się po znieczuleniu miejscowym. Esperal finalnie wszywany jest w okolicy pośladków lub pod łopatką. Podczas gojenia się rany pooperacyjnej, chorzy nie odczuwają dyskomfortu. Mogą swobodnie się poruszać. Sam proces jest szybki. Trwa ok. 7-10 dni. Szwy kosmetyczne sprawiają, że rana jest niewidoczna. Każdy pacjent zatem może być pewien, że dyskretnym sposobem walki z chorobą alkoholową jest esperal. Cena implantacji wszywki alkoholowej to 450 zł i nie uwzględnia należności za wszywki alkoholowe. Cennik zapewnia 3 różne pakiety, które różnią się wykorzystanymi nićmi chirurgicznymi oraz ilością kontrolnych wizyt. Bez względu na decyzję pacjenta, standard zabiegu, potrzeby oraz wymagania chorego, esperal jest zawsze wszywany, jeśli pozwala na to stan zdrowia.

Cena wszywki alkoholowej Szczecin

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

Wszywka alkoholowa –  gdzie wszyć esperal w Szczecinie

Stawiamy przede wszystkim na dobro pacjentów, dlatego też nasza praktyka lekarska w zakresie leczenia choroby alkoholowej wciąż się rozwija. Otwieramy nowe oddziały na terenie całej Polski, aby coraz więcej osób mogło skorzystać z wszywki alkoholowej. Dzięki takim działaniom jesteśmy bliżej pacjenta. Osoby uzależnione nie są zmuszone zatem do długich podróży przed wszyciem esperalu. Za każdym razem zapewniamy profesjonalną pomoc w walce z chorobą alkoholową w oparciu o działanie wszywek alkoholowych. Dokładamy starań, by każdy nowo otwarty gabinet nie różnił się standardem od pozostałych i wyróżniał się na tle konkurencji profesjonalizmem oraz dbałością o szczegóły. Odpowiadając na potrzeby pacjentów z województwa zachodniopomorskiego i ich chęć do wszywania esperalu w formie wszywek alkoholowych, postanowiliśmy rozszerzyć zakres oferowanych usług o to właśnie województwo, a dokładnie miasto Szczecin. Pacjenci do tej pory byli zmuszeni do implantacji esperalu w innych oddziałach, oddalonych o wiele kilometrów od ich domów. Obecnie jesteśmy w stanie wykonywać szereg zabiegów, które pomagają w leczeniu choroby alkoholowej. Za podstawę leczenia przyjmujemy wszywkę alkoholową. Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu implantacji esperalu. Dzięki naszej wiedzy, którą nabyliśmy w przeciągu ostatnich 20 lat, zapewniamy najbardziej komfortowe warunki przeprowadzanego zabiegu wszycia wszywki alkoholowej. Operacja z użyciem esperalu charakteryzuje się tym, że jest całkowicie bezbolesna i wykonana w ekspresowym czasie – co nie świadczy o jakichkolwiek uchybieniach, niedbalstwie czy niedokładności. Wręcz przeciwnie – wszyciem esperalu zajmują się uznani chirurdzy ze Szczecina. Nasza placówka oferuje wsparcie nie tylko na czas zabiegu implantacji wszywki alkoholowej, ale także po nim. Dodatkowo edukujemy jak postępować z raną po zabiegu zaszycia alkoholowego esperalem, a także informujemy, czego należy unikać, po skorzystaniu z terapii opartej na wszywce alkoholowej. Przed wykonaniem zabiegu pacjent otrzymuje szczegółowe wytyczne na temat wszycia esperalu i konsekwencji działania wszywki alkoholowej. Kiedy wszystkie warunki zostaną przez niego zaakceptowane, wspólnie z lekarzem prowadzącym ustalona zostaje dawka esperalu, a dokładnie ilość wszywek alkoholowych, które zostaną wszczepione pod skórę osoby cierpiącej na chorobę alkoholową. Dzięki temu czas kuracji może zostać dostosowany do potrzeb pacjenta. Stosowany przez nas esperal jest oryginalny i pochodzi od legalnego dystrybutora. Nasi pacjenci mają gwarancję wykorzystania prawdziwego disulfiram -esperalu do ich terapii. Nie narażamy ich na ryzyko niepowodzenia leczenia choroby alkoholowej z użyciem wszywek alkoholowych. Staramy się, aby chorzy czuli się komfortowo i byli pewni, że ich droga ku pełnej abstynencji przebiegnie w dyskretny i anonimowy sposób. Zabieg wszycia wszywek alkoholowych< jest bezpieczną i skuteczną metodą na pozostanie w stanie trzeźwości.

Esperal Szczecin tel. +48 519-775-225