Esperal Szczecin

Każdego dnia zmagamy się z różnymi przeciwnościami losu. Nigdy nie wiadomo do końca co może nas spotkać.

Esperal Szczecin – cena wszywki alkoholowej

Esperal Standard – 750 zł
Esperal VIP – 950 zł
Esperal Premium – 1200 zł
Esperal Gold – 1900 zł
Esperal Exclusive – 2500 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

Jak jest w przypadku choroby alkoholowej?

Wszywka alkoholowa Szczecin esperal

Alkohol mocno oddziałuje na człowieka. Niepodważalnie silnie uzależnia i potrafi na stałe zniszczyć nie tylko życie prywatne, ale także organizm od środka. Choroba alkoholowa może rozwinąć się bardzo szybko lub latami. Powszechnie mówi się, że jej ofiarą są ludzkie emocje oraz odczucia. Co nie oznacza, że choroba alkoholowa występuje tylko u osób o słabym charakterze. Niektórzy mają tendencję do wszelkich uzależnień i nie są w stanie tego zmienić. Na każdego alkohol wpływa trochę inaczej. Dlatego czasem tak trudno rozpoznać, kiedy pojawia się problem. Bliskim czy rodzinie ciężko ocenić, kiedy wymagana jest interwencja i wszycie esperalu. W końcu im szybciej zaimplantuje się wszywkę alkoholową, tym wcześniej zacznie się walka z chorobą. Esperal pomaga na długo pozbyć się problemu alkoholowego.

Esperal Szczecin w żaden sposób nie powoduje dyskomfortu. Esperal ma jedynie pozytywne działanie, jeśli tylko pacjent postępuje zgodnie z wytycznymi lekarzy ze Szczecina.

Co nas wyróżnia wśród innych klinik ze Szczecina w leczeniu alkoholizmu?

Profesjonalizm, dyskrecja i szybkie terminy. Nasi konsultanci zawsze starają się, aby moment między pomysłem a wszyciem esperalu był jak najkrótszy. Decyzja o podjęciu leczenia choroby alkoholowej na pewno nie jest łatwa. Najczęściej powodem, dla którego alkoholicy chcą poddać się implantacji wszywki alkoholowej, są najbliżsi oraz domownicy.

Dlatego też nasza klinika ze Szczecina dba również o ich bezpieczeństwo i komfort psychiczny. Dla uzależnionych stanowią największe wsparcie. Wspólna walka z chorobą alkoholową może także odbudować relacje i rodzinne więzi. Aby leczenie było jak najbardziej wygodne dla pacjentów, zapewniamy jego przebieg w jednym miejscu. Naszym atutem jest kompleksowość. W związku z tym dysponujemy nie tylko oryginalnymi wszywkami alkoholowymi, ale w swojej ofercie mamy także detoks i terapię psychologiczną, która odbywa się w grupie lub pojedynczo, sam na sam ze specjalistą ze Szczecina. Sam esperal nie wyleczy alkoholizmu. Choroba alkoholowa nie jest uleczalna, ale można zacząć nad nią panować i kontrolować ją. Najważniejsze są cierpliwość i gotowość do zmian dzięki implantacji wszywki alkoholowej. Kiedy terapia jest najbardziej skuteczna? W momencie, gdy zostaną połączone wszystkie opcje farmakologiczne, czyli detoks i esperal z metodami bazującymi na psychologii. Nasi lekarze w Szczecinie zapewniają, że każdy etap leczenia będzie indywidualnie dopasowany do potrzeb i wymagań pacjenta. Esperal Szczecin – czekamy na Twój telefon.

Wszywka alkoholowa Szczecin – leczenie alkoholizmu

Choroba alkoholowa to jedna z najstarszych przypadłości, która stale nęka społeczeństwo. To niezwykle skomplikowana choroba. Objawia się różnie. Czas jej trwania oraz rozwój są niezdefiniowane. Niejasne są także powody uzależnienia. Nie zawsze można powiedzieć, że choroba alkoholowa została wywołana przez patologię, wpływ otoczenia lub alkoholizm w rodzinie. Nałóg może dopaść każdego. W końcu płyn etylowy towarzyszy ludziom właściwie każdego dnia. Specjaliści ze Szczecina ostrzegają, że jego śladowe ilości można znaleźć nawet w niektórych produktach codziennego użytku np. cukierkach, niektórych serach oraz chlebach (głównie w tych robionych na zakwasie) czy occie.

Chociaż bezpośrednio w składzie ogórków kiszonych, kefirów i jogurtów nie ma alkoholu, to w procesie fermentacji jednak powstaje. Dla Polaków trunki wysokoprocentowe są odpowiednie w każdym momencie. Nie ważne czy ktoś jest smutny, czy wesoły. Alkohol to odpowiedź na wszelkie bolączki i problemy, a także sposób na celebrację ważnych, życiowych wydarzeń. Według statystyk najczęściej sprzedawane są butelki o małej pojemności w godzinach porannych bądź popołudniowych. W 2016 roku z powodu choroby alkoholowej zmarło ok. 3 milionów osób. Szacuje się, że to mniej więcej jeden zgon co 10 sekund. Gdyby nie esperal byłoby jeszcze gorzej. Z pewnością liczby te wzrastają, ponieważ z roku na rok, ludzie piją coraz więcej alkoholu. Jak to powstrzymać? Czy w ogóle można w jakikolwiek sposób zatrzymać ten proces degradacji społecznej? Warto zdecydować się na zabieg implantacji wszywki alkoholowej esperal. To najbardziej skuteczny i zarazem mało inwazyjny sposób na walkę z chorobą. Wszywka alkoholowa Esperal jest bezpieczna. Z pomocy wszywki alkoholowej można skorzystać w każdym momencie trwania alkoholizmu.

Wszywka Esperal a życie alkoholika

Głównie pamięta się o tym, jak bardzo negatywny wpływ na człowieka ma alkohol, bez względu na to, czy cierpi się na chorobę alkoholową. Co może stać się z ludzkim ciałem? Szczególnie narażona jest wątroba. Dlatego osoby, które mają częstą styczność z płynem etylowym, chorują na marskość wątroby. Jednakże to nie jedyne schorzenie, na które narażony jest alkoholik.

Występują także:

  • zapalenie żołądka,
  • niedożywienie i wyniszczenie,
  • polineuropatia i miopatia,
  • zaburzenia psychiczne takie jak majaczenie,
  • halucynoza,
  • zespół Korsakowa i encefalopatia Wernickego.

Bywa, że alkoholicy piją na tyle duże, że w końcu umierają. Oczywiście, wtedy życie jest dużo krótsze aniżeli w przypadku osoby zdrowej, bez jakichkolwiek uzależnień czy nałogów. Płyn etylowy wpływa także na sposób poruszania się. Nie łatwo utrzymać równowagę i chodzić w linii prostej. Osłabiona jest także kondycja fizyczna, a iloraz inteligencji zdecydowanie spada. Alkoholicy nie dbają o siebie, swój wygląd oraz warunki życiowe. Interesuje ich jedynie alkohol i stały dostęp do niego, również, jeżeli chodzi o kwestie finansowe. Jeżeli zostanie to zaniedbane, wtedy nałogowiec zacznie odczuwać skutki zespołu abstynencyjnego. Po 6 do 12 godzin od przerwy w picia może pojawić się drżenie rąk, potliwość, łagodne lęki, nudności i wymioty, bóle głowy oraz bezsenność. Intensywność objawów i ich rodzaj są powiązane z tym przez jak długi okres, alkoholik spożywał stale alkohol. Następnie między 12 a 24 godziną normalne są halucynacje wzrokowe, słuchowe lub dotykowe. Po 2 dniach nałogowcy są zdezorientowani, wystraszeni, obficie się pocą, mają drgawki, wysokie ciśnienie, szybką i nieregularną pracę serca, a temperatura ich ciała jest podwyższona. Omamy wzrokowe to norma i nie da się stwierdzić, co jest faktycznie prawdziwe. Da się to jednak powstrzymać. Przed wszyciem esperalu w Szczecinie można przejść detoks alkoholowy. Dzięki temu, zanim dojdzie do implantacji wszywek alkoholowych, chory nie jest narażony na te nieprzyjemne i krzywdzące symptomy.

Esperal Szczecin – wszywka alkoholowa i jej działanie

Wiele osób myśli o tym, co jest źródłem skuteczności esperalu. Dlaczego wszywka alkoholowa jest tak popularnym sposobem leczenia choroby alkoholowej niezmiennie od wielu lat na całym świecie? Pierwszym powodem jest fakt, że esperal ma dwojaką formę. Występuje w formie doustnej tabletki. Lekarze ze Szczecina wybierają odpowiednią ilość esperalu zgodnie ze stanem zdrowia pacjenta. Bardzo ważne jest, aby lek był przyjmowany o tych samych porach, Wymaga to zatem od alkoholika dyscypliny i stałej kontroli nad leczeniem. Dlatego esperal jako wszywka alkoholowa jest dużo skuteczniejszy. Wszywany jest pod skórą pacjenta w taki sposób, aby nikt nie mógł zauważyć, że esperal (Disulfiram) został zaimplantowany. Dyskretność wszywek alkoholowych to zdecydowany atut. Co więcej, sposób ten jest bardzo bezpieczny. Wszycie esperalu nie niesie za sobą konieczności korzystania z pomocy lekarzy w szpitalu. Wykonywanie jakichkolwiek czynności jest zupełnie bezpieczne i bezproblemowe. Niewykluczone jest prowadzenia auta lub zadania wymagające siły bądź skupienia. Jedyne co jest zakazane to picie alkoholu. To kolejny powód skuteczności esperalu. Na okres przynajmniej 8, a nawet 12 miesięcy wszywka alkoholowa zmusza do stałej trzeźwości. Wbrew plotkom, to nie jest efekt placebo! Wszywka alkoholowa zawsze daje o sobie znać, gdy tylko spożywany jest alkohol, bez względu na to ile go było. Przy małej ilości można zaobserwować u pacjenta ból i zawroty głowy, nudności i wymioty, podwyższoną temperaturę ciała, zaczerwienioną twarz, rozregulowane ciśnienie i kołatanie serca. Któreś z tych symptomów pojawiają się już po 5 do 10 minut od wypicia płynu etylowego. Lekarze ze Szczecina ostrzegają, że niedogodności w postaci wielokrotnie spotęgowanego kaca przez działanie esperalu, mogą występować do 10 godzin. Nie są to jednak najgorsze objawy. Utrata wzroku, uszkodzenie wątroby, zaburzenie pracy serca, zaburzenie świadomości lub śmierć to kwestie, które wywołują największy strach i powstrzymują przed sięgnięciem po kieliszek alkoholu. Często zdarza się, że szkód nie można już naprawić, co tym bardziej daje do myślenia.

Jak dokładnie działa wszywka alkoholowa?
Składnikiem esperal jest Disulfiram. To właśnie ta substancja sprawia, że wszywki reagują negatywnie na różnego rodzaju trunki alkoholu. Esperal zaburza metabolizm płynu etylowego we krwi. Zazwyczaj aldehyd octowy utlenia się do mniej szkodliwego dla ciała człowieka kwasu octowego i chory nie odczuwa niczego negatywnego. W momencie, gdy proces ten nie może dojść do skutku lub jest zaburzony, alkoholik czuje skutki silnego zatrucia alkoholowego. Czego można uniknąć. Wystarczy nie pić. Dlatego właśnie, po wszyciu esperalu pacjenci rezygnują z tej “przyjemności” bojąc się konsekwencji działania wszywki alkoholowej. W końcu esperal ma zmienić życie alkoholika, zatem wszywka alkoholowa musi być na tyle skuteczna, aby w żaden sposób nie umożliwiać choremu powrotu do starych nawyków.

Zaszycie alkoholowe – esperal Szczecin

Specjaliści ze Szczecina wszywają esperal tylko osobom pełnoletnim i trzeźwym na przynajmniej 12 godzin przed implantacją wszywki alkoholowej. Jeśli drugi z warunków nie jest spełniony, Szczecińscy specjaliści radzą skorzystać z detoksu alkoholowego. Polega na podawaniu płynów w formie kroplówki wypełnionej witaminami, elektrolitami oraz makro i mikroskładnikami, które oczyszczają i regenerują organizm pacjenta. Jeśli trzeba wyleczyć kaca, to procedura trwa ok. 3 godzin. Przy ciągu alkoholowym jest to już dłuższe i zazwyczaj trzeba na to poświęcić od 12 do 24 godzin. Przed implantacją esperalu w Szczecińskiej klinice, lekarz informuje pacjenta o skutkach działania wszywki alkoholowej z płynem etylowym. Dopiero po podpisaniu pisemnej zgody, zabieg z użyciem esperalu może się odbyć. Poprzedza go jednak jeszcze wywiad medyczny. Procedura ta nie może zostać pominięta, ponieważ lekarz w inny sposób nie dowie się, czy nie występują żadne przeciwwskazania do wszycia esperalu oraz nie będzie w stanie określić odpowiedniej ilości wszywek alkoholowych potrzebnych podczas leczenia choroby alkoholowej. W sytuacji, gdy pacjent jest uczulony na Disulfiram bądź cierpi na niewydolność serca i krążenia, choroby niedokrwienne serca, zapalenie zarostowe tętnic, nadciśnienie tętnicze, zapalenie nerwu wzrokowego i zaburzenia psychiczne to nie może skorzystać z esperalu.

Wszywki alkoholowe implantuje się 30 minut. Chirurdzy ze Szczecina umieszczają esperal głęboko pod skórą. Pacjenci nie odczuwają dyskomfortu ani bólu, ponieważ wszywki alkoholowe implantuje się po znieczuleniu miejscowym. Esperal finalnie wszywany jest w okolicy pośladków lub pod łopatką. Podczas gojenia się rany pooperacyjnej, chorzy nie odczuwają dyskomfortu. Mogą swobodnie się poruszać. Sam proces jest szybki. Trwa ok. 7-10 dni. Szwy kosmetyczne sprawiają, że rana jest niewidoczna. Każdy pacjent zatem może być pewien, że dyskretnym sposobem walki z chorobą alkoholową jest esperal. Bez względu na decyzję pacjenta, standard zabiegu, potrzeby oraz wymagania chorego, esperal jest zawsze wszywany, jeśli pozwala na to stan zdrowia.

Wszywka alkoholowa gdzie wszyć esperal w Szczecinie

Stawiamy przede wszystkim na dobro pacjentów, dlatego też nasza praktyka lekarska w zakresie leczenia choroby alkoholowej wciąż się rozwija. Otwieramy nowe oddziały na terenie całej Polski, aby coraz więcej osób mogło skorzystać z wszywki alkoholowej. Dzięki takim działaniom jesteśmy bliżej pacjenta. Osoby uzależnione nie są zmuszone zatem do długich podróży przed wszyciem esperalu. Za każdym razem zapewniamy profesjonalną pomoc w walce z chorobą alkoholową w oparciu o działanie wszywek alkoholowych. Dokładamy starań, by każdy nowo otwarty gabinet nie różnił się standardem od pozostałych i wyróżniał się na tle konkurencji profesjonalizmem oraz dbałością o szczegóły.

Odpowiadając na potrzeby pacjentów z województwa zachodniopomorskiego i ich chęć do wszywania esperalu w formie wszywek alkoholowych, postanowiliśmy rozszerzyć zakres oferowanych usług o to właśnie województwo, a dokładniej miasto Szczecin. Pacjenci do tej pory byli zmuszeni do implantacji esperalu w innych oddziałach, oddalonych o wiele kilometrów od ich domów. Obecnie jesteśmy w stanie wykonywać szereg zabiegów, które pomagają w leczeniu choroby alkoholowej. Za podstawę leczenia przyjmujemy wszywkę alkoholową. Posiadamy bogate doświadczenie w wykonywaniu implantacji wszywki alkoholowej esperalu. Dzięki naszej wiedzy, którą nabyliśmy w przeciągu ostatnich 20 lat, zapewniamy najbardziej komfortowe warunki przeprowadzanego zabiegu wszycia wszywki alkoholowej. Zabieg wszycia esperalu charakteryzuje się tym, że jest całkowicie bezbolesna i wykonana w ekspresowym czasie – co nie świadczy o jakichkolwiek uchybieniach, niedbalstwie czy niedokładności. Wręcz przeciwnie – wszyciem esperalu zajmują się uznani chirurdzy ze Szczecina.

Nasza placówka oferuje wsparcie nie tylko na czas zabiegu implantacji wszywki alkoholowej, ale także po nim. Dodatkowo edukujemy jak postępować z raną po zabiegu zaszycia alkoholowego esperalem, a także informujemy, czego należy unikać, po skorzystaniu z terapii opartej na wszywce alkoholowej. Przed wykonaniem zabiegu pacjent otrzymuje szczegółowe wytyczne na temat wszycia esperalu i konsekwencji działania wszywki alkoholowej. Kiedy wszystkie warunki zostaną przez niego zaakceptowane, wspólnie z lekarzem prowadzącym ustalona zostaje dawka esperalu, a dokładnie ilość wszywek alkoholowych, które zostaną wszczepione pod skórę osoby cierpiącej na chorobę alkoholową. Dzięki temu czas kuracji może zostać dostosowany do potrzeb pacjenta. Stosowana przez nas wszywka alkoholowa (esperal) jest oryginalny i pochodzi od legalnego dystrybutora. Nasi pacjenci mają gwarancję wykorzystania prawdziwego disulfiram – esperalu do ich terapii. Nie narażamy ich na ryzyko niepowodzenia leczenia choroby alkoholowej z użyciem wszywek alkoholowych. Staramy się, aby chorzy czuli się komfortowo i byli pewni, że ich droga ku pełnej abstynencji przebiegnie w dyskretny i anonimowy sposób. Wszywka alkoholowa jest bezpieczną i skuteczną metodą na pozostanie w stanie trzeźwości i wyjście z alkoholizmu.

Istotne pytania

Koszt wszywki w Szczecinie

Cena esperalu zaczyna się od 399 zł. Jest jednak zależna od wymaganej ilości disulfiramu, jak i konsultacji.

Czy oferujemy kompleksowe leczenie

Tak, oprócz wszywki zajmujemy się detoksem alkoholowym oraz terapią po zabiegu. Wszystko przeprowadzamy w jednym miejscu oraz dbałością o szczegóły. Zaufaj profesjonalistom i zadzwoń!

Czy zabieg wszycia esperalu boli?

Oczywiście, że nie. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym, pacjent nic nie odczuwa.

Ostatnia aktualizacja

5/5 - (27 głosów)