Wszywka alkoholowa Lublin

Jesteśmy kliniką, która działa w całej Polsce. Nasze gabinety medyczne zlokalizowane są w największych miastach kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsługiwać pacjentów z najróżniejszych zakątków Polski znacząca zwiększać ich komfort i wygodę. Opieka medyczna i nowoczesne terapie leczenia alkoholizmu są teraz na wyciągnięcie reki. Wciąż się rozwijamy i stale dążymy do usprawniania naszej placówki pod kątem oczekiwań pacjentów.

W naszym Centrum Esperal pracują wykształceni specjaliści, dla których praca to coś więcej. Ich życiowym powołaniem jest niesienie pomocy osobom dotkniętych chorobą alkoholową. Terapie stosowane w naszym gabinecie w Lublinie są całkowici bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Oferujemy szeroki zakres terapii medycznych, w tym terapie awersyjną z użyciem wszywki alkoholowej z esperalu.

Profesjonalne wszywki alkoholowe z esperalu w Lublinie

Zbieraliśmy przez wiele lat doświadczenie, które teraz procentuje – jesteśmy w stanie w jeszcze lepszy sposób pomóc osobom uzależnionym a nasze terapie są coraz skuteczniejsze. Zabieg wszycia wszywki alkoholowej w naszej klinice w Lublinie jest całkowicie bezbolesny i szybki.

wszywka alkoholowa (esperal) Lublin

Esperal Lublin

Wszywki aplikowane w Polskim Centrum Esperal Lublin są oryginalnym esperalem pozyskiwanym z legalnego źródła od producenta. Nasza kadra lekarska przed zabiegiem implantacji esperalu przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski i edukuję osobę uzależniona w zakresie charakterystyki i działania disulfiram zawartego w esperalu. W drodze porozumienia, ustalane są dawki i długość terapii.

Wszywki alkoholowe pomagają na długo wymusić abstynencję i dlatego znajdują tak szerokie zastosowanie w terapiach walki z uzależnieniem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Lublin

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

Esperal Lublin tel. +48 519-775-225