Esperal Lublin

Jesteśmy kliniką, która działa w całej Polsce. Nasze gabinety medyczne zlokalizowane są w największych miastach kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsługiwać pacjentów z najróżniejszych zakątków Polski znacząca zwiększać ich komfort i wygodę. Opieka medyczna i nowoczesne terapie leczenia alkoholizmu są teraz na wyciągnięcie reki. Wciąż się rozwijamy i stale dążymy do usprawniania naszej placówki pod kątem oczekiwań pacjentów.

Wszywka alkoholowa Lublin – cena

Esperal Standard – 650 zł
Esperal VIP – 850 zł
Wszywka Esperal Premium – 1150 zł
Wszywka alkoholowa Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

W naszym gabinecie pracują wykształceni specjaliści, dla których praca to coś więcej. Ich życiowym powołaniem jest niesienie pomocy osobom dotkniętych chorobą alkoholową. Terapie stosowane w naszym gabinecie w Lublinie są całkowicie bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Oferujemy szeroki zakres terapii medycznych, w tym terapie awersyjną z użyciem wszywki alkoholowej z esperalu – niezwykle skuteczna metoda leczenia alkoholizmu.

Profesjonalne wszywki alkoholowe z esperalu w Lublinie

Zbieraliśmy przez wiele lat doświadczenie, które teraz procentuje – jesteśmy w stanie w jeszcze lepszy sposób pomóc osobom uzależnionym a nasze terapie są coraz skuteczniejsze. Zabieg wszycia wszywki alkoholowej w naszej klinice w Lublinie jest całkowicie bezbolesny i szybki – w znieczuleniu miejscowym.

wszywka alkoholowa (esperal) Lublin

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal w Lublinie a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która spożyje napój alkoholowy w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po trunki alkoholu. Leczenie przy użyciu disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom pozostać w stanie trzeźwości.

Wszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu i trwania w nałogu.

Bardzo skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. Chcąc skutecznie rozwiązać problem alkoholowy rozsądnie jest wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu. Jedną z metod leczenia uzależnień jest wszycie esperalu.

Czy chory może samodzielnie wydrapać wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Lek esperal podlega implantacja podskórnej. Nie należy się więc obawiać, ze niepilnowany pacjent złapie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał zabieg wszycia esperalu.

Wszywka alkoholowa Lublin

Wszywki aplikowane w naszym Centrum Esperal Lublin są oryginalnym esperalem pozyskiwanym z legalnego źródła od producenta. Nasza kadra lekarska przed zabiegiem implantacji esperalu przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski i edukuję osobę uzależniona w zakresie charakterystyki i działania disulfiram zawartego w esperalu. W drodze porozumienia, ustalane są dawki, długość terapii i kiedy zostanie dokonane wszycie esperalu.

Wszywka alkoholowa pomaga na długo wymusić abstynencję pacjenta i dlatego znajdują tak szerokie zastosowanie w terapiach leczeniu alkoholizmu. Wszycie esperalu odgrywa ważną rolę, dlatego leczenie choroby alkoholowej jest łatwiejsze.

Esperal Lublin

Najczęstsze pytania

Koszt esperalu w Lublinie

Cena wszywki zaczyna się od 399 zł. Końcowa kwota zależna jest od kilku czynników. Kwotę ostateczną poznasz po konsultacji telefonicznej. Nie czekaj, zadzwoń już dziś! +48 519 775 225

Czy zabieg wszycia boli?

Dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego pacjent nic nie odczuwa. Zabieg jest więc całkowicie bezbolesny.

Jak długo trwa zabieg implantacji esperalu?

Czas zabiegu to zaledwie 30 min. Więcej szczegółów poznasz telefonicznie.

Czy zajmujemy się kompleksowym leczeniem?

Tak, od detoksu alkoholowego, po wszywkę a na terapii kończąc. Wszystko odbywa się w jednym miejscu, pod okiem profesjonalistów i ludzi z sercem.

Ostatnia aktualizacja

5/5 - (28 głosów)