Esperal Warszawa

Klinika przez nas prowadzona intensywnie się rozwija, w związku z tym wciąż powstają nowe gabinety w różnych miastach Polski. Rozwój naszej sieci gabinetów jest impulsem do stałego podnoszenia poziomu naszych usług medycznych w zakresie leczenia alkoholizmu wszywką alkoholową z esperalu. W naszych terapiach dążymy by proponowane przez nas kuracje były skuteczne i jednocześnie jak najbardziej komfortowe dla pacjentów.

Cena wszywki alkoholowej Warszawa

Esperal Standard – 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

Leczenie alkoholizmu w Warszawie

Gabinet działający na terenie Warszawy jest placówką, która odznacza się na tle konkurencji wysoką jakością i dbałością o każdego pacjenta. Dla nas każdy pacjent jest odrębnym przypadkiem i nie stosujemy na silę standardowych metod leczenia alkoholizmu. Najlepszym dowodem, potwierdzającym nasze kwalifikacje i oddanie jest coraz większa liczba pacjentów. Wielu z tych, którzy nam zaufali i skorzystało z terapii esperalem, pokonało już nałóg alkoholowy i odstawiła alkohol raz na zawsze.

wszywka alkoholowa - esperal warszawa

Wszywka alkoholowa Warszawa

W naszym Warszawskim gabinecie, esperal jest wszywany przez uznanego i doświadczonego lekarza chirurga. Fakt, że zabieg wykonuje specjalista daje gwarancję prawidłowo zaaplikowanego esperalu w postaci wszywki. Aby zabieg implantacji esperalu nie był tak bolesny, stosujemy znieczulenie miejscowe. Polskie Centrum Esperal Warszawa jest kliniką, która dba o pacjenta na długo przed i po zabiegu.

Kompleksowe wszywki alkoholowe w PC Esperal Warszawa

W PC Esperal Warszawa, personel medyczny posiada odpowiednie kwalifikację, wiedzę oraz umiejętności praktyczne w terapii leczenia alkoholizmu. Nasi specjaliści są poinstruowani by dokładnie przedstawić pacjentom proces zabiegi wszycia esperalu ale także opowiedzieć o życiu po terapii. Aby uniknąć komplikacji, wykonujemy przed zabiegiem implantacji wszywki alkoholowej, szereg badań, które określą stan pacjenta. To o czym warto pamiętać, to fakt, że jedynie pacjenci, którzy nie spożywali alkoholu w przeciągu ostatnich 48h, kwalifikują się do wykonania zabiegu zaaplikowania esperalu. Dopiero po serii badań i rozmów z lekarzem, gdy pacjent jest już świadomy istoty zabiegu wszycia esperalu i gotowy, podpisuje zgodę na leczenie a terapia może być wykonana.

Klinika w Warszawie jest miejscem, które nie odmawia pomocy żadnemu pacjentowi – bez względu na jego stopień zaawansowania nałogu alkoholowego. Potrzebujesz pomocy i esperalu w Warszawie? Zadzwoń do nas, porozmawiajmy.

Wszywka alkoholowa – najczęstsze pytania

Wszycie esperalu Warszawa – cena

Koszt zaczyna się od 399 zł, jednak końcowa cena jest zależna od wielu czynników. Wszycie esperalu może się różnic cenowo przez: ilość esperalu, ilość bezpłatnych wizyt, rodzaj szwów. Wszywamy tylko i wyłącznie oryginalny esperal. Szukasz esperalu w Warszawie? Czekamy na telefon!

Jak przebiega implantacja esperalu?

Zabieg wszycia esperalu (disulfiram) jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym – pacjent nic nie czuje.

Czy oferujemy kompleksową pomoc w leczeniu alkoholizmu?

Tak, oferujemy wszycie esperalu, detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz się martwić o dalekie i częste podróże. Zadzwoń, pomożemy z chorobą alkoholową.

Jak działa wszywka alkoholowa?

Esperal w formie tabletek, po spożyciu choćby niewielkiej ilości alkoholu, powoduje nieprzyjemne dolegliwości; objawy zatrucia alkoholowego. Działanie esperalu jest skuteczne i utrzymuje się około 9-12 miesięcy. Efekty uboczne po spożyciu alkoholu są niemal natychmiastowe.

Czy zaszycie alkoholowe przeszkadza w funkcjonowaniu?

Nie, wszywka (disulfiram) nie przeszkadza w codziennych obowiązkach, w prowadzeniu normalnego życia. Dodatkowym atutem jest to, że jest niewidoczna dla osób trzecich. Należy również unikać słodyczy, bądź czegokolwiek, co zawiera w składzie alkohol.

Ile trwa leczenie choroby alkoholowej?

Wszystko zależy od pacjenta, dobrze dobranej dawki esperalu i jego silnej woli. Bardzo prosimy o kontakt, gdzie kompleksowo pomożemy w leczeniu choroby alkoholowej za pomocą terapii awersyjnej.

Jakie są objawy po spożyciu alkoholu w trakcie trwania terapii alkoholowej?

Objawy są bardzo podobne do zatrucia alkoholowego, zaliczamy do nich:
– zawroty głowy, duszności, nudności, wymioty, silny ból głowy, zaczerwienienie twarzy, czy kołatanie serca

Czy przed zabiegiem jest przeprowadzany wywiad medyczny?

Oczywiście. W trakcie wywiadu zostaje ustalana dawka leku, zostają zebrane potrzebne informacje o stanie zdrowia pacjenta, zostają przedstawione wszelkie skutki uboczne po spożyciu alkoholu. Pacjent będzie więc świadom konsekwencji, która go może spotkać, gdy zdecyduje się na choćby niewielką ilość alkoholu po zaszyciu. Co ważne – poddanie się implantacji esperalu jest dobrowolne.

Ostatnia aktualizacja