Esperal Warszawa

Klinika przez nas prowadzona intensywnie się rozwija, w związku z tym wciąż powstają nowe gabinety w różnych miastach Polski. Rozwój naszej sieci gabinetów jest impulsem do stałego podnoszenia poziomu naszych usług medycznych w zakresie kompleksowego leczenia alkoholizmu przy zastosowaniu terapii awersyjnej przez wszywkę alkoholową. W naszych terapiach dążymy by proponowane przez nas kuracje były skuteczne i jednocześnie jak najbardziej komfortowe dla pacjentów. Zabiegi wszycia wszywki alkoholowej w Warszawie wykonujemy od wielu lat, jednak stale podnosimy kwalifikacje i profesjonalizm świadczonych usług.

Cena wszywki alkoholowej Warszawa

Esperal Standard – 750 zł
Esperal VIP – 950 zł
Esperal Premium – 1200 zł
Esperal Gold – 1900 zł
Esperal Exclusive – 2500 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

Leczenie alkoholizmu w Warszawie

Gabinet działający na terenie Warszawy jest placówką, która odznacza się na tle konkurencji wysoką jakością i dbałością o każdego pacjenta. Dla nas każdy pacjent jest odrębnym przypadkiem i nie stosujemy na siłę standardowych metod leczenia alkoholizmu. Najlepszym dowodem, potwierdzającym nasze kwalifikacje i oddanie jest coraz większa liczba pacjentów. Wielu z tych, którzy nam zaufali i skorzystało z terapii esperalem w Warszawie, pokonało już nałóg alkoholowy i odstawiła alkohol raz na zawsze.

Lekarka przesypująca tabletki esperal

Wszywka alkoholowa Warszawa

W naszym Warszawskim gabinecie, esperal jest wszywany przez uznanego i doświadczonego lekarza chirurga. Fakt, że zabieg wykonuje specjalista daje gwarancję prawidłowo zaaplikowanego esperalu w postaci wszywki. Aby zabieg implantacji esperalu nie był tak bolesny, lekarz podaje znieczulenie miejscowe. Polskie Centrum Esperal Warszawa jest kliniką, która dba o pacjenta, którego dotknął alkoholizm, na długo przed i po zabiegu.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol w trakcie terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie całkowicie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Walka z alkoholizmem z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Warszawie pozostać w stanie trzeźwości.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu.

Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. Chcąc sprawnie rozwiązać problem alkoholowy warto wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz w Warszawie.

Czy chory może samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie należy się więc obawiać, że nieupilnowany pacjent złapie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach wszywka może słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Po prawej recepcja Naszego Gabinetu a po lewej drzwi do gabinetów lekarskich

Wszycie Esperalu w Naszym Gabinecie w Warszawie

Personel medyczny posiada odpowiednie kwalifikację, wiedzę oraz umiejętności praktyczne w terapii leczenia alkoholizmu. Nasi specjaliści są poinstruowani by dokładnie przedstawić pacjentom proces zabiegi wszycia esperalu ale także opowiedzieć o życiu po terapii. Aby uniknąć komplikacji, wykonujemy przed zabiegiem implantacji wszywki alkoholowej, szereg badań, które określą stan pacjenta. To o czym warto pamiętać, to fakt, że jedynie pacjenci, którzy nie spożywali alkoholu w przeciągu ostatnich 48h, kwalifikują się do wykonania zabiegu zaaplikowania esperalu. Dopiero po serii badań i rozmów z lekarzem, gdy pacjent jest już świadomy istoty zabiegu wszycia esperalu i gotowy, podpisuje zgodę na leczenie a terapia może być wykonana.

Nasz Gabinet w Warszawie jest miejscem, które nie odmawia pomocy żadnemu pacjentowi – bez względu na jego stopień zaawansowania nałogu alkoholowego. Potrzebujesz pomocy i esperalu w Warszawie? Zadzwoń do nas, porozmawiajmy.

Najczęstsze pytania

Wszycie esperalu Warszawa – cena

Koszt zaczyna się od 399 zł, jednak końcowa cena jest zależna od wielu czynników. Wszycie esperalu może się różnic cenowo przez: ilość esperalu, ilość wizyt, rodzaj szwów. Wszywamy tylko i wyłącznie oryginalny esperal. Szukasz esperalu w Warszawie? Czekamy na telefon!

Jak przebiega zabieg wszycia esperalu?

Zabieg wszycia esperalu (disulfiram) jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym – pacjent nic nie czuje.

Czy oferujemy kompleksową pomoc w leczeniu alkoholizmu?

Tak, oferujemy wszycie esperalu, detoks alkoholowy oraz psychoterapię. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz się martwić o dalekie i częste podróże. Zadzwoń, pomożemy z chorobą alkoholową.

Jak działa wszywka alkoholowa?

Esperal w formie tabletek, po spożyciu choćby niewielkiej ilości alkoholu, powoduje nieprzyjemne dolegliwości; objawy zatrucia alkoholowego. Działanie esperalu jest skuteczne i utrzymuje się około 9-12 miesięcy. Efekty uboczne po spożyciu alkoholu są niemal natychmiastowe.

Czy zaszycie alkoholowe przeszkadza w funkcjonowaniu?

Nie, wszywka (disulfiram) nie przeszkadza w codziennych obowiązkach, w prowadzeniu normalnego życia. Dodatkowym atutem jest to, że wszycie esperalu jest niewidoczne dla osób trzecich. Należy również unikać słodyczy, bądź czegokolwiek, co zawiera w składzie alkohol.

Ile trwa leczenie choroby alkoholowej?

Wszystko zależy od pacjenta, dobrze dobranej dawki esperalu i jego silnej woli. Bardzo prosimy o kontakt, gdzie kompleksowo pomożemy w leczeniu choroby alkoholowej za pomocą terapii awersyjnej.

Jakie są objawy po spożyciu alkoholu w trakcie trwania terapii alkoholowej?

Objawy są bardzo podobne do zatrucia alkoholowego, zaliczamy do nich:
– zawroty głowy, duszności, nudności, wymioty, silny ból głowy, zaczerwienienie twarzy, czy kołatanie serca

Czy przed zabiegiem jest przeprowadzany wywiad medyczny?

Oczywiście. W trakcie wywiadu zostaje ustalana dawka leku, zostają zebrane potrzebne informacje o stanie zdrowia pacjenta, zostają przedstawione wszelkie skutki uboczne po spożyciu alkoholu. Pacjent będzie więc świadom konsekwencji, która go może spotkać, gdy zdecyduje się na choćby niewielką ilość alkoholu po zaszyciu. Co ważne – wszywka alkoholowa jest implantowana dobrowolnie, nikt nikogo nie zmusza.

Ostatnia aktualizacja

5/5 - (64 głosów)