Wszywka alkoholowa Warszawa

Klinika przez nas prowadzona intensywnie się rozwija, w związku z tym wciąż powstają nowe gabinety w różnych miastach Polski. Rozwój naszej sieci gabinetów jest impulsem do stałego podnoszenia poziomu naszych usług medycznych w zakresie leczenia alkoholizmu wszywką alkoholową z esperalu. W naszych terapiach dążymy by proponowane przez nas kuracje były skuteczne i jednocześnie jak najbardziej komfortowe dla pacjentów.

Leczenie alkoholizmu w Warszawie

Gabinet działający na terenie Warszawy jest placówką, która odznacza się na tle konkurencji wysoką jakością i dbałością o każdego pacjenta. Dla nas każdy pacjent jest odrębnym przypadkiem i nie stosujemy na silę standardowych metod leczenia alkoholizmu. Najlepszym dowodem, potwierdzającym nasze kwalifikacje i oddanie jest coraz większa liczba pacjentów. Wielu z tych, którzy nam zaufali i skorzystało z terapii esperalem, pokonało już nałóg alkoholowy.

leczenie uzależnienia

Esperal Warszawa

W naszym Warszawskim gabinecie, esperal jest wszywany przez uznanego i doświadczonego lekarza chirurga. Fakt, że zabieg wykonuje specjalista daje gwarancję prawidłowo zaaplikowanego esperalu w postaci wszywki alkoholowej. Aby zabieg implantacji esperalu nie był tak bolesny, stosujemy znieczulenie miejscowe. Polskie Centrum Esperal Warszawa jest kliniką, która dba o pacjenta na długo przed i po zabiegu.

Kompleksowe wszywki alkoholowe w PC Esperal Warszawa

W PC Esperal Warszawa, personel medyczny posiada odpowiednie kwalifikację, wiedzę oraz umiejętności praktyczne w terapii leczenia alkoholizmu. Nasi specjaliści są poinstruowani by dokładnie przedstawić pacjentom proces zabiegi wszycia esperalu ale także opowiedzieć o życiu po terapii. Aby uniknąć komplikacji, wykonujemy przed zabiegiem implantacji wszywki alkoholowej, szereg badań, które określą stan pacjenta. To o czym warto pamiętać, to fakt, że jedynie pacjenci, którzy nie spożywali alkoholu w przeciągu ostatnich 48h, kwalifikują się do wykonania zabiegu zaaplikowania esperalu. Dopiero po serii badań i rozmów z lekarzem, gdy pacjent jest już świadomy istoty zabiegu wszycia esperalu i gotowy, podpisuje zgodę na leczenie a terapia może być wykonana.

Cena wszywki alkoholowej Warszawa

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

Klinika w Warszawie jest miejscem, które nie odmawia pomocy żadnemu pacjentowi – bez względu na jego stopień zaawansowania nałogu alkoholowego. Dlatego zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką Warszawie.

Esperal Warszawa tel. +48 519-775-225