Esperal Gdynia

Prowadzona przez nas sieć placówek leczenia alkoholizmu jest ukierunkowana na potrzeby pacjentów. Dlatego też otwieramy coraz to nowsze gabinety w różnych miastach Polski. Nasze Centrum Esperalu zlokalizowane w Gdyni posiada odpowiednie zaplecze sanitarne, dopasowane do wykonywania zabiegu implantacji wszywki alkoholowej z esperalu.

Wszywka alkoholowa Gdynia

Centrum Esperal Gdynia (wszywki alkoholowe Gdynia) odznacza się od konkurencji wysoką jakością usług medycznych w zakresie implantacji esperalu. W Gdyńskiej placówce pacjenci mogą liczyć na wyrozumiałość oraz ciepłe słowo otuchy i wsparcia ze strony personelu. Dokładamy starań, by atmosfera w Centrum Esperal Gdynia była jak najprzyjemniejsza dla przybyłych z nadzieją na wyleczenie pacjentów.

Esperal w terapii wszywką alkoholową w Gdyni

Nasz ośrodek w Gdyni charakteryzuje się wysoką precyzją w działaniu. Nasi pacjenci są starannie edukowani w zakresie terapii wszywką alkoholową (wszywka alkoholowa Gdynia). Staramy się, by wiedza przekazywana pacjentowi była jasna i zrozumiała dla niego, po to by terapia w czasie działania esperalu była bezpieczna. Z naszych terapii wszywką alkoholową korzysta wiele osób z województwa pomorskiego. Atrakcyjność naszej terapii wszywką alkoholową z esperalu jest wynikiem stosowania oryginalnych leków gwarantujących skuteczność.

Esperal Gdynia – kuracja

Terapia alkoholowa niewłaściwie wykonana może zaszkodzić pacjentowi. Jednak pod czujnym okiem naszych znakomitych specjalistów, pacjent nie musi się niczego obawiać. Kuracja esperalem stała się dla wielu uzależnionych osób przepustką powrotu do normalnego życia. Dzięki wszywce mogą się cieszyć na nowo swoim życiem.

Cena wszywki alkoholowej Gdynia

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

Esperal Gdynia tel. +48 519 775 225