Esperal Gdynia

Prowadzona przez nas sieć placówek leczenia alkoholizmu jest ukierunkowana na potrzeby pacjentów. Dlatego też otwieramy coraz to nowsze gabinety w różnych miastach Polski. Nasze Centrum Esperalu zlokalizowane w Gdyni posiada odpowiednie zaplecze sanitarne, dopasowane do wykonywania zabiegu implantacji wszywki alkoholowej z esperalu.

Cena wszywki alkoholowej Gdynia

Esperal Standard – 750 zł
Esperal VIP – 950 zł
Esperal Premium – 1200 zł
Esperal Gold – 1900 zł
Esperal Exclusive – 2500 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

Wszywka alkoholowa Gdynia

Centrum Esperal Gdynia (wszywki alkoholowe Gdynia) odznacza się od konkurencji wysoką jakością usług medycznych w zakresie implantacji esperalu. W Gdyńskiej placówce pacjenci mogą liczyć na wyrozumiałość oraz ciepłe słowo otuchy i wsparcia ze strony personelu. Dokładamy starań, by atmosfera w Centrum Esperal Gdynia była jak najprzyjemniejsza dla przybyłych z nadzieją na wyleczenie pacjentów.

Leczenie alkoholizmu – częste pytania

Jak działa esperal

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która spożyje alkohol w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Gdyni pozostać w stanie trzeźwości.

Wszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie osób dotkniętych chorobą alkoholową, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego rozsądnie jest wybrać się do naszej kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu osób uzależnionych od alkoholu, którą znajdziesz w Gdyni.

Czy chory jest w stanie wydrapać wszywkę alkoholową?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo (w znieczuleniu miejscowym), nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie powinno, że nieupilnowany chory złapie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał zabieg wszycia esperalu w Gdyni.

Esperal w terapii wszywką alkoholową w Gdyni

Nasz ośrodek w Gdyni charakteryzuje się wysoką precyzją w działaniu. Nasi pacjenci są starannie edukowani w zakresie terapii wszywką alkoholową (wszywka alkoholowa Gdynia). Staramy się, by wiedza przekazywana pacjentowi była jasna i zrozumiała dla niego, po to by terapia w czasie działania esperalu była bezpieczna. Z naszych terapii wszywką alkoholową korzysta wiele osób z województwa pomorskiego. Atrakcyjność naszej terapii wszywką alkoholową z esperalu jest wynikiem stosowania oryginalnych leków gwarantujących skuteczność.

Esperal Gdynia – kuracja

Terapia alkoholowa niewłaściwie wykonana może zaszkodzić pacjentowi. Jednak pod czujnym okiem naszych znakomitych specjalistów, pacjent nie musi się niczego obawiać. Wszycie esperalu stało się dla wielu uzależnionych osób przepustką powrotu do normalnego życia. Dzięki wszyciu esperalu mogą się cieszyć na nowo swoim życiem.

Najczęściej zadawane pytania

Jak jest koszt esperalu w Gdyni?

Ceny zaczynają się od 399 zł. Koszt ostateczny ustalany jest telefonicznie.

Kompleksowe leczenie

Zajmujemy się kompleksowym leczeniem. W skład wchodzi detoks alkoholowy, wszywka esperal oraz terapia. Kompleksowe podejście zapewnia wysoką skuteczność utrzymania trzeźwości.

Zabieg wszycia esperalu boli?

Nie boli, przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Nie ma więc powodów do obaw.

Jak długo esperal utrzymuje swoje właściwości?

Uśredniając około 8 miesięcy. Zależne całkowicie od organizmu. Zdarzają się przypadki działania nawet całego roku.

Ostatnia aktualizacja

5/5 - (34 głosów)