Wszywka alkoholowa Rzeszów

Nasze placówki specjalizujące się w kompleksowym leczeniu alkoholizmu, zlokalizowane są w największych miastach Polski, by zapewnić pacjentom jak najlepszy i najwygodniejszy dostęp do terapii esperalem na najwyższym poziomie.

Centrum Esperal w Rzeszowie to klinika, która powstała z myślą o pacjentach i chęcią pomocy osobom uzależnionym. Nasz personel medyczny odpowiadający za wykonywane terapie i zabiegi wszycia esperalu cechuje profesjonalizm i troska o dobro pacjenta.

Dbamy o ciepłą atmosferę, nie zapominając jednocześnie o profesjonalnym podejściu do sprawy.

Sama wszywka alkoholowa to innowacja w dziedzinie terapii alkoholowych. Jej działanie polega na wywołaniu w pacjencie awersji do picia. Disulfiram, czyli substancja czynna obecna w esperalu, w momencie zetknięcia z alkoholem wywołuje uporczywe, trudne do zbagatelizowania dolegliwości bólowe.

Występują po kilku minutach od wypicia i mogą się one utrzymywać nawet kilka godzin. W przypadku zachowania trzeźwości disulfiram nie wywołuje żadnego rodzaju objawów.

Niechęć do sięgnięcia po kieliszek pomaga skutecznie zwalczyć chorobę alkoholową.

Wszywka alkoholowa Rzeszów – oryginalny esperal

Warto wspomnieć, iż przed każdym zabiegiem zaszycia alkoholowego pacjenci edukowani są pod kątem wpływu substancji disulfiram na organizm. Następnie podczas wywiadu medycznego podpisywana jest zgoda na leczenie i wspólnie z lekarzem ustalana jest proporcja leku, stężenie disulfiramu oraz długość terapii.

Zabieg zaszycia alkoholowego trwa niecałe 30 minut i jest całkowicie bezbolesny. W tym celu stosuje się znieczulenie miejscowe, by zapewnić pacjentowi pełen komfort i wygodę. Tabletki esperal są pod skórą niewidoczne, więc o to również nie należy się martwić. Po zakończonym zabiegu pacjent może spokojnie wrócić do domu i pracy.

Wszywka alkoholowa jest nieraz jedynym sposobem, by pacjent odstawił alkohol i dojrzał do zmiany swojego życia bez choroby alkoholowej. Coraz więcej pacjentów decyduje się na skorzystanie z tego rodzaju rozwiązania.

Cena wszywki alkoholowej Rzeszów

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Cena wszywki esperal może różnić się ze względu na użyte materiały, rodzaj szwów i stężenie leku disulfiram. Ostateczny rodzaj pakietu ustalany jest podczas rozeznania lekarskiego.

Esperal Rzeszów – tel. +48 519 775 225