Wszywka alkoholowa Poznań

Nasza przychodnia w Poznaniu to kompleksowy ośrodek leczenia alkoholizmu. Wykorzystujemy zdobyte doświadczenie w leczeniu i przeprowadzanych terapiach np. esperalem. Zaufało nam wiele osób, które obecnie wygrały walkę z nałogiem alkoholowym. Nasi pracownicy to ludzie z powołaniem, którzy wspierają i rozumieją osoby uzależnione od alkoholu i ich rodziny. Oferowane przez nas zabiegi wszczepienia esperalu w postaci wszywki alkoholowej przeprowadzają doświadczeni lekarze.

Wszywka alkoholowa (esperal) Poznań

Esperal Poznań

W trosce o wszystkie osoby uzależnione od alkoholu, otwieramy nowe gabinety leczenia alkoholizmu w największych miastach w Polsce. Stale rozwijamy naszą sieć, dbając by każda nowo powstała klinika, spełniała najwyższe standardy. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to wyjątkowa troska i dbałość o każdego naszego pacjenta. Każda osoba, która zgłosi się do naszej kliniki w Poznaniu po wszywkę alkoholową, czy inną pomoc zostanie objęta profesjonalną opieką i szacunkiem. Zależy nam na każdym pacjencie.

Wszywka alkoholowa Poznań – oryginalny esperal

Nasza klinika Poznań pracuje wyłącznie na oryginalnym esperalu z disulfiram. Zabieg implantacji wszywki alkoholowej odbywa się w warunkach ambulatoryjnych w naszej klinice bądź też pod wcześniej ustalonym adresem. Dla wygody i komfortu pacjenta oferujemy wizyty domowe. Lekarz przeprowadza z pacjentem wywiad poprzedzający zabieg. Podczas tego wywiadu określana jest dawka esperalu, a także pacjent zostaje poinformowany o specyfice terapii z wykorzystaniem  disulfiram. Wszczepienie esperalu jest bezbolesne dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

Zabieg implantacji esperalu jako wszywki alkoholowej może być wykonany u osoby, która nie spożywała alkoholu przez ostatnie 48 godzin i podpisała zgodę na wykonanie implantacji disulfiram. Disulfiram w ciele uzależnionego po wszczepieniu działa około 12 miesięcy. Terapia wymusza abstynencję przez cały okres działania leku esperal. Metoda ta pomogła wielu osobom wyrwać się z nałogu alkoholowego.

Cena wszywki alkoholowej Poznań

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

Wszywki alkoholowe Poznań

Nasze wszywki alkoholowe to bezpieczny i skuteczny sposób na utrzymanie trzeźwości. Osoby zainteresowane terapią z wykorzystaniem disulfiram zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Poznaniu.

Esperal Poznań – tel. +48 519-775-225