Esperal Poznań

Nasza przychodnia w Poznaniu to kompleksowy ośrodek leczenia alkoholizmu. Wykorzystujemy zdobyte doświadczenie w leczeniu i przeprowadzanych terapiach np. wszywka alkoholowa z esperalem. Zaufało nam wiele osób, które obecnie wygrały walkę z nałogiem alkoholowym. Nasi pracownicy to ludzie z powołaniem, którzy wspierają i rozumieją osoby uzależnione od alkoholu i ich rodziny. Oferowane przez nas zabiegi wszczepienia esperalu w postaci wszywki alkoholowej przeprowadzają doświadczeni lekarze.

Cena wszywki alkoholowej Poznań

Esperal Standard – 750 zł
Esperal VIP – 950 zł
Esperal Premium – 1200 zł
Esperal Gold – 1900 zł
Esperal Exclusive – 2500 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby dokładnie poznać ile kosztuje wszycie esperalu, prosimy o kontakt.

Wszywka alkoholowa (esperal) Poznań

Wszywka alkoholowa Poznań

W trosce o wszystkie osoby uzależnione od alkoholu, otwieramy nowe gabinety leczenia alkoholizmu w największych miastach w Polsce. Stale rozwijamy naszą sieć, dbając by każda nowo powstała klinika, spełniała najwyższe standardy. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to wyjątkowa troska i dbałość o każdego naszego pacjenta. Każda osoba, która zgłosi się do naszej kliniki w Poznaniu po wszywkę alkoholową, czy inną pomoc zostanie objęta profesjonalną opieką i szacunkiem. Zależy nam na każdym pacjencie.

Wszywka alkoholowa Poznań – oryginalny lek esperal

Nasza klinika Poznań pracuje wyłącznie na oryginalnym esperalu. Implantacja wszywki alkoholowej odbywa się w warunkach ambulatoryjnych w naszej klinice bądź też pod wcześniej ustalonym adresem. Dla wygody i komfortu pacjenta oferujemy wizyty domowe. Lekarz przeprowadza z pacjentem wywiad poprzedzający zabieg. Podczas tego wywiadu określana jest dawka esperalu, a także pacjent zostaje poinformowany o specyfice terapii. Wszczepienie esperalu jest bezbolesne dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

Zabieg implantacji esperalu jako wszywki może być wykonany u osoby, która nie spożywała alkoholu przez ostatnie 48 godzin i podpisała zgodę na wykonanie implantacji disulfiram. W ciele uzależnionego po wszczepieniu działa około 12 miesięcy. Terapia wymusza abstynencję przez cały okres działania leku. Wszycie esperalu w Poznaniu pomogło wielu osobom wyrwać się z nałogu alkoholowego.

Wszywka alkoholowa Poznań – najważniejsze informacje

Wszywka alkoholowa – sposób działania Esperalu

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, hamuje proces rozkładu alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Pacjent, która spożyje napój alkoholowy w trakcie terapii esperalem doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Skutki spożycia alkoholu mogą być przeróżne, podstawowe objawy to: nudności, wymioty, bóle głowy, zawroty głowy, czy duszności. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie całkowicie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po trunki alkoholowe. Esperal jest skuteczny i pomógł wielu osobom pozostać trzeźwym.

Czy zabieg wszycia esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.

Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. Chcąc sprawnie rozwiązać problem alkoholowy rozsądnie jest wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu.

Czy chory będzie w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Znieczulenie miejscowe pozwala na zachowanie przytomności pacjenta, jednak bez zbędnego powodowania bólu w trakcie zabiegu. Nie powinno, że nieupilnowany chory sięgnie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki po wszyciu esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Wszywki alkoholowe Poznań

Wszywka alkoholowa wykonana w naszym gabinecie to bezpieczny i skuteczny sposób na utrzymanie trzeźwości. Osoby zainteresowane terapią z wykorzystaniem disulfiram zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Poznaniu.

Najczęstsze pytania

Esperal poznań – cena

Wszycie esperalu w Poznaniu zaczyna się od 399 zł. Nie jest to oczywiście cena ostateczna. Koszt całkowity zależy od dawki esperalu, czy konsultacji. Wszystkich informacji udzielamy telefonicznie.

Kompleksowa pomoc z uzależnieniem

Pomagamy osobom chorym po przez detoks alkoholowy, wszywkę a kończąc na terapii. Leczenie choroby alkoholowej może być skuteczne, zaufaj i zadzwoń +48 519 775 225.

Jak działa wszywka alkoholowa?

Działanie opiera się na zasadzie terapii awersyjnej, która ma spowodować niechęć do spożywania alkoholu. Dzieje się tak, przez fatalne w skutkach objawy po spożyciu alkoholu.

Czas działania wszywki alkoholowej

Okres jest mocno uzależniony od organizmu pacjenta. Średni czas to 8 miesięcy, jednak zdarzają się przypadki rocznego działania esperalu.

Czy zabieg zaszycia alkoholowego boli?

Nie, stosujemy znieczulenie miejscowe. Zabieg jest więc całkowicie bezbolesny.

Wszywka alkoholowa Esperal – dla kogo?

Na zabieg może zdecydować się każda osoba, która chce zmienić życie swoje, jak i najbliższych.

Czy wszywamy oryginalny esperal?

Oczywiście, zajmujemy się wszywaniem tylko sprawdzonego i oryginalnego disulfiramu.

Czas trwania implantacji esperalu

Implantacji wszywki alkoholowej dokonujemy w około 30 min.

Ostatnia aktualizacja

5/5 - (24 głosów)