Wszywka alkoholowa Łódź

Sieć naszych gabinetów zlokalizowana jest w największych miastach Polski. Dzięki temu nasi pacjenci mają ułatwiony dostęp do profesjonalnych wszywek alkoholowych i skutecznych metod leczenia alkoholizmu. Pacjenci nie muszą już samodzielnie pokonywać niezliczoną liczbę kilometrów, gdyż chcąc być bliżej pacjenta, oferujemy także wizyty domowe po wcześniejszym ustaleniu adresu. Nasza klinika w Łodzi to placówka o wysokim standardzie, gdzie jakość świadczonych usług w tym implantacji esperalu – jest na najwyższym poziomie.

W Łodzi działamy od kilku lat, praktyka ta pozwoliła zdobyć nam cenne doświadczenie. Obecnie jesteśmy uznaną i jedną z częściej wybieranych klinik leczenia alkoholizmu. Nasze doświadczenie jest naszą wizytówką i świadectwem wysokiego profesjonalizmu w implantacji wszywki alkoholowej z esperalu. Współpracujemy z kadrą lekarską, która składa się z ludzi z sercem na dłoni. Dla naszego personelu zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów jest na pierwszym miejscu. Każda osoba potrzebująca może liczyć na zrozumienie i szacunek.

Wszywka alkoholowa – zabiegi implantacji Łódź

Polskie Centrum Esperal Łódź gwarantuje, że do zabiegu wszczepienia wszywki, wykorzystywane są jedynie oryginalne tabletki esperal. Oferujemy najwyższą jakość w Łodzi. Zabieg implantacji wykonujemy z wykorzystaniem miejscowego znieczulenia. Dzięki temu zabieg wszczepienia esperalu jest całkowicie bezbolesny. Pacjent po wykonaniu zabiegu implantacji wszywki alkoholowej może swobodnie wrócić do domu. Lekarz drobiazgowo przed wykonaniem wszywki z esperalu na bazie disulfiram odpowiada na wszystkie nurtujące chorego pytania i udziela informacji i porad związanych z terapią esperalem.

Cena wszywki alkoholowej Łódź

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu prosimy o kontakt.

Esperal Łódź

Implantacja esperalu z disulfiram przeprowadzona przez Polskie Centrum Esperal Łódź to zabieg niezagrażający zdrowiu pacjenta. Przed wszczepieniem wszywki przeprowadzany jest dokładny wywiad z pacjentem. Podczas którego ustalana jest dawka i czas terapii esperalem, a także pacjent zostaje poinformowany o specyfice leczenia disulfiram. Świadomy i gotowy pacjent podpisuje zgodę na wykonanie zabiegu. Zabieg wykonywany jest od razu, bez zbędnej zwłoki.

W leczeniu wykorzystujemy jedynie oryginalne wszywki alkoholowe z esperalu. Dzięki temu możesz być spokojny o jakość oferowanych przez nas usług. Wszywki alkoholowe pomogły już wielu osobom skutecznie zwalczyć nałóg alkoholowy. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Łodzi.

Esperal Łódź tel. +48 519-775-225