Esperal Łódź

Sieć naszych gabinetów zlokalizowana jest w największych miastach Polski. Dzięki temu nasi pacjenci mają ułatwiony dostęp do profesjonalnych wszywek alkoholowych i skutecznych metod leczenia alkoholizmu. Pacjenci nie muszą już samodzielnie pokonywać niezliczoną liczbę kilometrów, gdyż chcąc być bliżej pacjenta, oferujemy także wizyty domowe po wcześniejszym ustaleniu adresu. Nasza klinika w Łodzi to placówka o wysokim standardzie, gdzie jakość świadczonych usług w tym implantacji esperalu – jest na najwyższym poziomie.

Cena wszywki alkoholowej Łódź

Standard – 650 zł
VIP – 850 zł
Premium – 1150 zł
Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę, oraz jak wygląda zabieg wszycia esperalu prosimy o kontakt.

W Łodzi działamy od kilku lat, praktyka ta pozwoliła zdobyć nam cenne doświadczenie. Obecnie jesteśmy uznaną i jedną z częściej wybieranych klinik leczenia alkoholizmu. Nasze doświadczenie jest naszą wizytówką i świadectwem wysokiego profesjonalizmu w implantacji wszywki alkoholowej z esperalu. Współpracujemy z kadrą lekarską, która składa się z ludzi z sercem na dłoni. Dla naszego personelu zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów jest na pierwszym miejscu. Każda osoba potrzebująca może liczyć na zrozumienie i szacunek.

wszywka alkoholowa (esperal) Łódź

Wszywka alkoholowa – zabiegi implantacji Łódź

Polskie Centrum Esperal Łódź gwarantuje, że wszycie esperalu jest z wykorzystywaniem jedynie oryginalnych tabletek. Oferujemy najwyższą jakość w Łodzi. Zabieg implantacji esperalu wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu zabieg wszczepienia esperalu jest całkowicie bezbolesny. Pacjent po wykonaniu zabiegu implantacji wszywki może swobodnie wrócić do domu. Lekarz drobiazgowo przed wykonaniem zabiegu wszycia esperalu na bazie disulfiram odpowiada na wszystkie nurtujące chorego pytania i udziela informacji i porad związanych z terapią esperalem.

Zabieg wszycia esperalu – najważniejsze pytania

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Wyłączony zostaje enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. W związku, z tym osoba po spożyciu alkoholu, doświadczy w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie całkowicie zniesmaczyć do sięgania po trunki z zawartością alkoholu przez pacjenta. Metoda leczenia przy użyciu disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Łodzi pozostać w stanie trzeźwości.

Wszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego spożywania alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszycie esperalu, kończąc na terapii. Chcąc skutecznie rozwiązać problem alkoholowy warto wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu alkoholizmu, którą znajdziesz w Łodzi.

Czy chory będzie w stanie samodzielnie wydrapać wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Nie ma więc powodów do obaw, ze niepilnowany pacjent sięgnie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał wszywanie esperalu.

Wszywka alkoholowa Łódź

Implantacja esperalu z disulfiram przeprowadzona przez Polskie Centrum Esperal Łódź to zabieg niezagrażający zdrowiu pacjenta. Wszywanie esperalu jest przeprowadzane dopiero po dokładnym wywiadzie z pacjentem. Podczas którego ustalana jest dawka i czas terapii esperalem, a także pacjent zostaje poinformowany o specyfice leczenia disulfiram. Świadomy i gotowy pacjent podpisuje zgodę na wykonanie zabiegu. Wszycie esperalu wykonywane jest od razu, bez zbędnej zwłoki.

W leczeniu wykorzystujemy jedynie oryginalne wszywki z esperalem. Dzięki temu możesz być spokojny o jakość oferowanych przez nas usług. Wszycie esperalu pomogło już wielu osobom skutecznie zwalczyć nałóg alkoholowy. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z naszym oddziałem w Łodzi.

Esperal Łódź

Ostatnia aktualizacja