Esperal Bydgoszcz

Bogata sieć klinik leczenia alkoholizmu to atut, który nas wyróżnia na tle konkurencji. Jako sieć wielu przychodni, określamy najwyższe standardy terapii wszywkami alkoholowymi oraz innych. Nasze kliniki zlokalizowane w największych miastach kraju są niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich pacjentów z Polski. Nie muszą oni korzystać z usług leczenia oddalonych o wiele kilometrów przychodni, gdyż nasze gabinety są na wyciągnięcie ręki.

Wszycie esperalu w Bydgoszczy cena

Esperal Standard – 750 zł
Esperal VIP – 950 zł
Esperal Premium – 1200 zł
Esperal Gold – 1900 zł
Esperal Exclusive – 2500 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu implantacji esperalu w Bydgoszczy prosimy o kontakt.

Nasz gabinet Bydgoszcz to nowoczesna placówka, w której dzięki zastosowaniu indywidualnego leczenia alkoholizmu, nałóg pokonało wiele osób. Nasze terapie oparte o działanie esperalu wykonywane są przez zespół z powołaniem, którego misją jest ochrona zdrowia osób uzależnionych od alkoholu.

wszywka alkoholowa (esperal) Bydgoszcz
Wszywka alkoholowa esperal Bydgoszcz

Wszywka alkoholowa Bydgoszcz

Zabieg implantacji wszywki alkoholowej w naszej klinice w Bydgoszczy wykonywany jest przez chirurga z wieloletnią praktyką. Dzięki temu zabieg jest bardzo szybki i sprawny. Aby zminimalizować ból, stosujemy przed zabiegiem wszycia esperalu znieczulenie miejscowe. Terapia esperalem dostosowywane jest indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Wszywka alkoholowa Bydgoszcz jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Bydgoszczy pozostać w stanie trzeźwości.

Wszywka alkoholowa rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu owocnego pozbycia problemu alkoholowego rozsądnie jest wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko miasta.

Czy chory jest w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów do obaw, ze niepilnowany chory sięgnie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy udać się do chirurga, u którego została wykonana wszywka.

Esperal Bydgoszcz – terapia awersyjna choroby alkoholowej

Leczenie w Bydgoszczy jest kompleksowe i wygodne dla pacjenta. Osoby uzależnione od alkoholu, korzystające z naszych terapii wszywkami alkoholowymi przed zabiegiem otrzymują informacje w zakresie szczegółów i wpływu esperalu z disulfiram na organizm. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Wiemy, że każda osoba uzależniona jest inna i dlatego nie stosujemy szablonowych rozwiązań w zakresie wszywki alkoholowej.

Profesjonalne wszycie esperalu w Bydgoszczy.

Esperal jest bardzo skuteczną metoda walki z nałogiem alkoholowym, dlatego ma tylu zwolenników, zarówno wśród lekarzy jak i pacjentów.

Najczęstsze pytania

Cena esperalu w Bydgoszczy

Koszt esperalu zaczyna się od 399 zł. Kwota uzależniona od dawki esperalu, ilości konsultacji, czy rodzaju szwów. Wszystkie szczegóły poznasz telefonicznie! Zadzwoń już teraz.

Kompleksowa pomoc

Chcąc zwiększyć skuteczność, oferujemy więcej niż wszywkę alkoholową. W Naszym Gabinecie przeprowadzamy detoks alkoholowy oraz terapię.

Czas trwania zabiegu wszycia esperalu

Wszycie esperalu przeprowadzamy w około 30 minut. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Czy esperal jest oryginalny?

Implantacji esperalu dokonujemy z użyciem tylko i wyłącznie oryginalnego disulfiramu.

Wszycie esperalu skutecznym sposobem przerwania nałogu alkoholowego?

W połączeniu z detoksem oraz terapią, wszycie esperalu może okazać się niezwykle skuteczną metodą pozostanie w stanie nietrzeźwości. Metabolizm alkoholu jest blokowany, a spożyciu alkoholu towarzyszą symptomy zatrucia alkoholowego.

Wszycie esperalu przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu?

W niczym nie szkodzi i szybko się o nim zapomina. Wszycie esperalu pozwala funkcjonować w pełni normalnie. Należy pamiętać, że po wszyciu esperalu oprócz unikania picia alkoholu, nie wolno spożywać leków na bazie alkoholu oraz słodyczy z jakąkolwiek zawartością tego płynu.

Gdzie jest aplikowana wszywka alkoholowa?

Wszycie esperalu jest implantowane podpowięziowo. W życiu codziennym nie przeszkadza, problem pojawia się dopiero po spożyciu alkoholu. Zabieg wszycia esperalu polecany jest osobom, które borykają się z chorobą alkoholową.

Ostatnia aktualizacja

5/5 - (55 głosów)