Wszywka alkoholowa Bydgoszcz

Bogata sieć klinik leczenia alkoholizmu to atut, który nas wyróżnia na tle konkurencji. Jako sieć wielu przychodni, określamy najwyższe standardy terapii wszywkami alkoholowymi oraz innych. Nasze kliniki zlokalizowane w największych miastach kraju są niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich pacjentów z Polski. Nie muszą oni korzystać z usług leczenia oddalonych o wiele kilometrów przychodni, gdyż nasze gabinety są na wyciągnięcie ręki.

Nasz gabinet Bydgoszcz to nowoczesna placówka, w której dzięki zastosowaniu indywidualnego leczenia alkoholizmu, nałóg pokonało wiele osób. Nasze terapie oparte o działanie esperalu wykonywane są przez zespół z powołaniem, którego misją jest ochrona zdrowia osób uzależnionych od alkoholu.

wszywka alkoholowa (esperal) Bydgoszcz
Wszywka alkoholowa esperal Bydgoszcz

Esperal Bydgoszcz

Zabieg implantacji wszywki alkoholowej w naszej klinice w Bydgoszczy wykonywany jest przez chirurga z wieloletnią praktyką. Dzięki temu zabieg jest bardzo szybki i sprawny. Aby zminimalizować ból, stosujemy przed zabiegiem wszycia esperalu znieczulenie miejscowe. Terapia esperalem dostosowywane jest indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Wszywka alkoholowa Bydgoszcz jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Bydgoszczy pozostać w stanie trzeźwości.

Wszywka alkoholowa rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu owocnego pozbycia problemu alkoholowego rozsądnie jest wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko miasta.

Czy chory jest w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów do obaw, ze niepilnowany chory sięgnie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy udać się do chirurga, u którego została wykonana wszywka.

Esperal Bydgoszcz – terapia awersyjna choroby alkoholowej

Leczenie w Bydgoszczy jest kompleksowe i wygodne dla pacjenta. Osoby uzależnione od alkoholu, korzystające z naszych terapii wszywkami alkoholowymi przed zabiegiem otrzymują informacje w zakresie szczegółów i wpływu esperalu z disulfiram na organizm. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Wiemy, że każda osoba uzależniona jest inna i dlatego nie stosujemy szablonowych rozwiązań w zakresie wszywki alkoholowej.

Profesjonalne wszycie esperalu w Bydgoszczy.

Wszycie esperalu w Bydgoszczy cena

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu implantacji esperalu prosimy o kontakt.

Esperal jest bardzo skuteczną metoda walki z nałogiem alkoholowym, dlatego ma tylu zwolenników, zarówno wśród lekarzy jak i pacjentów.

Esperal Bydgoszcztel. +48 519-775-225