Esperal Bydgoszcz

Bogata sieć klinik leczenia alkoholizmu to atut, który nas wyróżnia na tle konkurencji. Jako sieć wielu przychodni, określamy najwyższe standardy terapii wszywkami alkoholowymi oraz innych. Nasze kliniki zlokalizowane w największych miastach kraju są niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich pacjentów z Polski. Nie muszą oni korzystać z usług leczenia oddalonych o wiele kilometrów przychodni, gdyż nasze gabinety są na wyciągnięcie ręki.

Wszycie esperalu w Bydgoszczy cena

Esperal Standard – 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu implantacji esperalu prosimy o kontakt.

Nasz gabinet Bydgoszcz to nowoczesna placówka, w której dzięki zastosowaniu indywidualnego leczenia alkoholizmu, nałóg pokonało wiele osób. Nasze terapie oparte o działanie esperalu wykonywane są przez zespół z powołaniem, którego misją jest ochrona zdrowia osób uzależnionych od alkoholu.

wszywka alkoholowa (esperal) Bydgoszcz
Wszywka alkoholowa esperal Bydgoszcz

Wszywka alkoholowa Bydgoszcz

Zabieg implantacji wszywki alkoholowej w naszej klinice w Bydgoszczy wykonywany jest przez chirurga z wieloletnią praktyką. Dzięki temu zabieg jest bardzo szybki i sprawny. Aby zminimalizować ból, stosujemy przed zabiegiem wszycia esperalu znieczulenie miejscowe. Terapia esperalem dostosowywane jest indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Wszywka alkoholowa Bydgoszcz jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Bydgoszczy pozostać w stanie trzeźwości.

Wszywka alkoholowa rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu owocnego pozbycia problemu alkoholowego rozsądnie jest wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko miasta.

Czy chory jest w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów do obaw, ze niepilnowany chory sięgnie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy udać się do chirurga, u którego została wykonana wszywka.

Esperal Bydgoszcz – terapia awersyjna choroby alkoholowej

Leczenie w Bydgoszczy jest kompleksowe i wygodne dla pacjenta. Osoby uzależnione od alkoholu, korzystające z naszych terapii wszywkami alkoholowymi przed zabiegiem otrzymują informacje w zakresie szczegółów i wpływu esperalu z disulfiram na organizm. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Wiemy, że każda osoba uzależniona jest inna i dlatego nie stosujemy szablonowych rozwiązań w zakresie wszywki alkoholowej.

Profesjonalne wszycie esperalu w Bydgoszczy.

Esperal jest bardzo skuteczną metoda walki z nałogiem alkoholowym, dlatego ma tylu zwolenników, zarówno wśród lekarzy jak i pacjentów.

Esperal Bydgoszcz

Ostatnia aktualizacja