Esperal Tychy


Nasza klinika prosperuje na terenie największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Tychów. Chcąc wychodzić na przeciw wymaganiom naszych pacjentów bezustannie podnosimy standardy naszych usług medycznych w każdej naszej klinice. Ważne jest dla nas zdrowie osoby chorej, z tego powodu, bezustannie rozbudowujemy sieć naszych klinik. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również kompleksową obsługą. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.


Nasza klinika znajduje się niedaleko Tychów. Wyróżnia nas nowoczesna klinika, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu m.in implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Tychów, która nam zaufała i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Tychy

Esperal Standard – 650 zł
Esperal VIP – 850 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł


Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Tychach prosimy o kontakt:

esperal Tychy

Wszywka alkoholowa Tychy


Przeprowadzane przez nas zabiegi są bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie zostało jak najlepiej dostosowane do zamierzeń osoby chorej z Tychów. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może być już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)


Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym przekształcający alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Tychach pozostać trzeźwym.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?


Niestety, ale nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.


Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu sprawnego pozbycia problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Tychów.

wszywka alkoholowa Tychy

Czy chory będzie w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?


Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie należy się więc obawiać, że niepilnowany chory sięgnie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się roczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.


Czy w Tychach znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?


Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa Tychy – kontakt i trasa dojazdu


Kadra naszego gabinetu blisko Tychów złożony jest najlepszych specjalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu się. Zapraszamy, czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta.


Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Katowice


Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Tychy? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja

Rate this page