Esperal Tarnowskie Góry

Nasza klinika prosperuje na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Tarnowskich Gór. Chcąc wychodzić na przeciw wymaganiom naszych pacjentów bezustannie podnosimy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Niezwykle ważne jest dla nas samopoczucie chorego, dlatego wciąż zwiększamy sieć naszych klinik. Chcemy, by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej komfortowe dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i reach jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.

Nasza placówka znajduje się niedaleko Tarnowskich Gór. Naszym atutem jest nowoczesna klinika, gdzie pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Tarnowskich Gór, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

esperal Tarnowskie Góry

Wszywka alkoholowa Tarnowskie Góry

Wykonywane przez naszą klinikę zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Staramy się by leczenie było jak najlepiej dobrane do oczekiwań chorego z Tarnowskich Gór. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na organizm człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może być już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie całkowicie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Tarnowskich Górach pozostać w stanie trzeźwości.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. Chcąc skutecznie rozwiązać problem alkoholowy warto wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Tarnowskich Gór.

wszywka alkoholowa Tarnowskie Góry

Czy chory będzie w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów realize obaw, ze niepilnowany chory chwyci za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak wymóg wcześniejszego usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Czy w Tarnowskich Górach znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa Tarnowskie Góry – kontakt i mapa dojazdu

Zespół naszej kliniki blisko Tarnowskich Gór złożony jest wyselekcjonowanych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu się. Czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego poszukującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Katowice

Cena wszywki alkoholowej Tarnowskie Góry

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Tarnowskich Górach prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Tarnowskie Góry? Przejdź do pozostałych miast: