Esperal Świdnica

Nasza klinika prosperuje na obszarze największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Świdnicy. Chcąc wychodzić na przeciw potrzebom naszych pacjentów każdego dnia podnosimy standardy naszych usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Niezwykle ważne jest dla nas zdrowie osoby chorej, z tego powodu, bezustannie rozbudowujemy sieć naszych placówek. Chcemy, by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej komfortowe dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą. Prócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.

Nasza klinika zajmuje miejsce niedaleko Świdnicy. Naszym atutem jest nowoczesna placówka, gdzie pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe np. implantujemy esperal disulfiram. Potwierdzeniem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Świdnicy, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

esperal Świdnica

Wszywka alkoholowa Świdnica

Przeprowadzane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Staramy się aby leczenie zostało jak najlepiej dostosowane do zamierzeń chorego z Świdnicy. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może być już przeprowadzony.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Świdnicy pozostać w stanie trzeźwości.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego warto wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Świdnicy.

wszywka alkoholowa Świdnica

Czy chory może samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie powinno, ze nieupilnowany pacjent złapie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. Przez to, zaleca się roczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Czy w Świdnicy znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa Świdnica – kontakt i mapa dojazdu

Kadra naszej kliniki blisko Świdnicy złożony jest najlepszych profesjonalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu. Czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Wrocław

Cena wszywki alkoholowej Świdnica

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Świdnicy prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Świdnica? Koniecznie przejdź do pozostałych miast: