Esperal Pobiedziska


Nasza klinika prosperuje na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Pobiedzisk. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów każdego dnia podnosimy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdej naszej klinice. Ważne jest dla nas samopoczucie osoby chorej, z tego powodu, bezustannie zwiększamy sieć naszych placówek. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę. Oprócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię pacjenta.


Nasza placówka znajduje się niedaleko Pobiedzisk. Naszym atutem jest nowoczesna placówka, w której pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Pobiedzisk, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Pobiedziska

Esperal Standard – 750 zł
Esperal VIP – 950 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł


Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Pobiedziskach prosimy o kontakt:

esperal Pobiedziska

Wszywka alkoholowa Pobiedziska


Wykonywane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się by leczenie zostało jak najlepiej dopasowane do oczekiwań osoby chorej z Pobiedzisk. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może być już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)


Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Pobiedziskach pozostać trzeźwym.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?


Niestety, ale nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu.


Bardzo skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu owocnego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Pobiedzisk.

wszywka alkoholowa Pobiedziska

Czy chory może samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?


Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów attain obaw, że nieupilnowany pacjent sięgnie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.


Zastanawiasz się czy w Pobiedziskach znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?


Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa Pobiedziska – kontakt i mapa dojazdu


Zespół naszej kliniki blisko Pobiedzisk składa się wyselekcjonowanych profesjonalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu się. Zapraszamy, czeka na Państwa doświadczony i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.


Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego poszukującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Poznań


Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Pobiedziska? Przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja

Rate this page