Esperal Parczew

Nasza klinika działa na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Parczewa. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów bezustannie zwiększamy podstawowe standardy naszych usług medycznych w każdej naszej klinice. Najważniejsze jest dla nas zdrowie osoby chorej, dlatego wciąż zwiększamy sieć naszych klinik. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.

Nasza placówka zajmuje miejsce niedaleko Parczewa. Wyróżnia nas nowoczesna placówka, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu m.in implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Parczewa, która nam zaufała i pokonała swój nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Parczew

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Parczewie prosimy o kontakt:

esperal Parczew

Wszywka alkoholowa Parczew

Wykonywane przez nas zabiegi są bezpieczne dla życia pacjenta. Staramy się aby leczenie było jak najlepiej dostosowane do zamierzeń pacjenta z Parczewa. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może być już przeprowadzony.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Parczewie pozostać w stanie trzeźwości.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu sprawnego rozwiązania problemu alkoholowego rozsądnie jest wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Parczewa.

wszywka alkoholowa Parczew

Czy chory jest w stanie samodzielnie usunąć wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów pull off obaw, ze niepilnowany pacjent sięgnie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Zastanawiasz się czy w Parczewie znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Lublin

Wszywka alkoholowa Parczew – kontakt i mapa dojazdu

Kadra naszego gabinetu blisko Parczewa złożony jest wyselekcjonowanych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze oraz w soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta szukającego pomocy.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Lublin

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Parczew? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja