Esperal Oświęcim


Nasza klinika pomaga na obszarze największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Oświęcimia. Chcąc wychodzić na przeciw potrzebom naszych pacjentów każdego dnia podnosimy standardy naszych usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Ważne jest dla nas dobro osoby chorej, z tego powodu, bezustannie zwiększamy sieć naszych placówek. Zależy nam by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej komfortowe dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również kompleksową obsługą. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię pacjenta.


Nasza klinika znajduje się niedaleko Oświęcimia. Wyróżnia nas ponadczasowa placówka, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o ofiarnym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal disulfiram. Potwierdzeniem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Oświęcimia, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Oświęcim

Esperal Standard – 650 zł
Esperal VIP – 850 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł


Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Oświęcimiu prosimy o kontakt:

esperal Oświęcim

Wszywka alkoholowa Oświęcim


Wykonywane przez nas zabiegi są bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie było jak najlepiej dobrane do celu osoby szukającej pomocy z Oświęcimia. Tuż przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)


Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która spożyje alkohol w trakcie terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Oświęcimiu pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?


Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.


Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. Chcąc sprawnie rozwiązać problem alkoholowy najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Oświęcimia.

wszywka alkoholowa Oświęcim

Czy chory może samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?


Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie należy się więc obawiać, że nieupilnowany pacjent złapie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.


Czy w Oświęcimiu znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?


Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa Oświęcim – kontakt i mapa dojazdu


Kadra naszej kliniki blisko Oświęcimia złożony jest wyselekcjonowanych specjalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.


Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Katowice


Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Oświęcim? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja

Rate this page