Esperal Olkusz


Nasza klinika prosperuje na obszarze największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Olkusza. Chcąc wychodzić na przeciw wymaganiom naszych pacjentów stale podnosimy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Najważniejsze jest dla nas zdrowie osoby chorej, z tego powodu, bezustannie rozbudowujemy sieć naszych klinik. Zależy nam by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i reach jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy oraz psychoterapię pacjenta.


Nasza placówka znajduje się niedaleko Olkusza. Wyróżnia nas nowoczesna klinika, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o ofiarnym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Olkusza, która postanowiła nam zaufać i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Olkusz

Esperal Standard – 650 zł
Esperal VIP – 850 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł


Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Olkuszu prosimy o kontakt:

esperal Olkusz

Wszywka alkoholowa Olkusz


Wykonywane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla życia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie było jak najlepiej dostosowane do celu pacjenta z Olkusza. Tuż przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na organizm człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już wykonany.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania


Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Olkuszu pozostać trzeźwym.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?


Niestety, ale nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.


Skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Olkusza.

wszywka alkoholowa Olkusz

Czy chory jest w stanie samodzielnie usunąć wszywkę z organizmu?


Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie powinno, że nieupilnowany chory sięgnie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się roczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.


Zastanawiasz się czy w Olkuszu znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?


Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa Olkusz – kontakt i mapa dojazdu


Zespół naszej kliniki blisko Olkusza składa się najlepszych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu się. Czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.


Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego poszukującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Katowice


Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Olkusz? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja

Rate this page