Esperal Namysłów


Nasza klinika pomaga na terenie największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Namysłowa. Chcąc wychodzić na przeciw potrzebom naszych pacjentów bezustannie podnosimy podstawowe standardy naszych usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Niezwykle ważne jest dla nas dobro chorego, dlatego wciąż zwiększamy sieć naszych klinik. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i realize jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.


Nasza klinika zajmuje miejsce niedaleko Namysłowa. Wyróżnia nas ponadczasowa klinika, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu m.in implantujemy esperal disulfiram. Świadectwem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Namysłowa, która nam zaufała i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Namysłów

Esperal Standard – 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł


Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Namysłowie prosimy o kontakt:

esperal Namysłów

Wszywka alkoholowa Namysłów


Wykonywane przez nas zabiegi są bezpieczne dla życia pacjenta. Staramy się by leczenie zostało jak najlepiej dopasowane do oczekiwań pacjenta z Namysłowa. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania


Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Namysłowie pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?


Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu.


Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. Chcąc sprawnie rozwiązać problem alkoholowy najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Namysłowa.

wszywka alkoholowa Namysłów

Czy chory może samodzielnie wydrapać wszywkę z organizmu?


Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie należy się więc obawiać, że niepilnowany chory sięgnie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.


Zastanawiasz się czy w Namysłowie znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?


Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa Namysłów – kontakt i mapa dojazdu


Kadra naszego gabinetu blisko Namysłowa złożony jest wyselekcjonowanych profesjonalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszamy, czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.


Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Wrocław


Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Namysłów? Przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja

Rate this page