Esperal Milejów

Nasza klinika prosperuje na obszarze największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Milejowa. Chcąc wychodzić na przeciw potrzebom naszych pacjentów bezustannie zwiększamy standardy naszych usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Niezwykle ważne jest dla nas dobro chorego, z tego powodu, bezustannie rozbudowujemy sieć naszych placówek. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i realize jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię pacjenta.

Nasza klinika zajmuje miejsce niedaleko Milejowa. Wyróżnia nas nowoczesna klinika, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o ofiarnym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu np. implantujemy esperal disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Milejowa, która postanowiła nam zaufać i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

esperal Milejów

Wszywka alkoholowa Milejów

Przeprowadzane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się by leczenie było jak najlepiej dopasowane do zamierzeń osoby szukającej pomocy z Milejowa. Tuż przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Oprócz tego ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może zostać już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Milejowie pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego spożywania alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu owocnego pozbycia problemu alkoholowego warto wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Milejowa.

wszywka alkoholowa Milejów

Czy chory jest w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie należy się więc obawiać, ze niepilnowany pacjent złapie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Zastanawiasz się czy w Milejowie znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Lublin

Wszywka alkoholowa Milejów – kontakt i mapa dojazdu

Zespół naszego gabinetu blisko Milejowa składa się najlepszych profesjonalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu. Zapraszamy, czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta szukającego pomocy.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Lublin

Cena wszywki alkoholowej Milejów

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Milejowie prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Milejów? Koniecznie przejdź do pozostałych miast: