Esperal Mielec


Nasza klinika pomaga na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Mielca. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów każdego dnia podnosimy podstawowe standardy naszych usług medycznych w każdej naszej przychodni. Najważniejsze jest dla nas zdrowie osoby chorej, z tego powodu, bezustannie rozbudowujemy sieć naszych klinik. Zależy nam by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i pull off jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.


Nasza klinika zajmuje miejsce niedaleko Mielca. Wyróżnia nas ponadczasowa klinika, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal disulfiram. Świadectwem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Mielca, która nam zaufała i pokonała nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Mielec

Esperal Standard – 750 zł
Esperal VIP – 950 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł


Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Mielcu prosimy o kontakt:

esperal Mielec

Wszywka alkoholowa Mielec


Wykonywane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Staramy się aby leczenie było jak najlepiej dobrane do celu osoby szukającej pomocy z Mielca. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na organizm człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)


Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol w trakcie terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Mielcu pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?


Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.


Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu skutecznego pozbycia problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Mielca.

wszywka alkoholowa Mielec

Czy chory będzie w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?


Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów reach obaw, że niepilnowany chory złapie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.


Zastanawiasz się czy w Mielcu znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?


Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa Mielec – kontakt i mapa dojazdu


Zespół naszego gabinetu blisko Mielca składa się najlepszych specjalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu. Czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.


Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego poszukującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Poznań


Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Mielec? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja

Rate this page