Esperal Łęczyca

Nasza klinika pomaga na obszarze największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Łęczycy. Chcąc sprostać potrzebom naszych pacjentów stale zwiększamy podstawowe standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdej naszej klinice. Najważniejsze jest dla nas zdrowie chorego, dlatego wciąż rozbudowujemy sieć naszych klinik. Zależy nam by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.

Nasza klinika znajduje się niedaleko Łęczycy. Wyróżnia nas nowoczesna placówka, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu np. implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Łęczycy, która postanowiła nam zaufać i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

esperal Łęczyca

Wszywka alkoholowa Łęczyca

Wykonywane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla życia pacjenta. Staramy się by leczenie zostało jak najlepiej dopasowane do celu osoby chorej z Łęczycy. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na organizm człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Łęczycy pozostać w stanie trzeźwości.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. Chcąc sprawnie rozwiązać problem alkoholowy najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Łęczycy.

wszywka alkoholowa Łęczyca

Czy chory może samodzielnie wydrapać wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów do obaw, ze nieupilnowany chory sięgnie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Czy w Łęczycy znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa Łęczyca – kontakt i mapa dojazdu

Kadra naszego gabinetu blisko Łęczycy złożony jest najlepszych specjalistów. Pomagamy w dni robocze oraz w soboty i niedziele po uprzednim umówieniu się. Czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta szukającego pomocy.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Łódź

Cena wszywki alkoholowej Łęczyca

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Łęczycy prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Łęczyca? Koniecznie przejdź do pozostałych miast: