Esperal Łęczyca

Nasza klinika działa na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Łęczycy. Chcąc wychodzić na przeciw wymaganiom naszych pacjentów stale zwiększamy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Najważniejsze jest dla nas dobro osoby chorej, z tego powodu, bezustannie rozwijamy sieć naszych klinik. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i do jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię pacjenta.

Nasza placówka zajmuje miejsce niedaleko Łęczycy. Naszym atutem jest ponadczasowa klinika, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe np. implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Łęczycy, która postanowiła nam zaufać i wygrała z nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Łęczyca

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Łęczycy prosimy o kontakt:

esperal Łęczyca

Wszywka alkoholowa Łęczyca

Przeprowadzane przez nas zabiegi są bezpieczne dla życia pacjenta. Staramy się by leczenie zostało jak najlepiej dostosowane do zamierzeń pacjenta z Łęczycy. Tuż przed zabiegiem lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Łęczycy pozostać trzeźwym.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu.

Skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego warto wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Łęczycy.

wszywka alkoholowa Łęczyca

Czy chory jest w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów pull off obaw, ze niepilnowany pacjent chwyci za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się roczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Zastanawiasz się czy w Łęczycy znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa Łęczyca – kontakt i trasa dojazdu

Kadra naszego gabinetu blisko Łęczycy złożony jest najlepszych profesjonalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze oraz w soboty i niedziele po uprzednim umówieniu. Czeka na Państwa doświadczony i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Łódź

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Łęczyca? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja