Esperal Łęczyca


Nasza klinika działa na obszarze największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Łęczycy. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów stale zwiększamy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Najważniejsze jest dla nas dobro osoby chorej, dlatego wciąż zwiększamy sieć naszych klinik. Zależy nam by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i pull off jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.


Nasza placówka zajmuje miejsce niedaleko Łęczycy. Wyróżnia nas ponadczasowa placówka, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu m.in implantujemy esperal disulfiram. Świadectwem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Łęczycy, która nam zaufała i pokonała swój nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Łęczyca

Esperal Standard – 650 zł
Esperal VIP – 850 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł


Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Łęczycy prosimy o kontakt:

esperal Łęczyca

Wszywka alkoholowa Łęczyca


Przeprowadzane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie było jak najlepiej dostosowane do zamierzeń chorego z Łęczycy. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może być już wykonany.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania


Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Wyłączony zostaje enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu w trakcie terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie całkowicie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Łęczycy pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?


Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego spożywania alkoholu.


Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. Chcąc owocnie rozwiązać problem alkoholowy warto wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Łęczycy.

wszywka alkoholowa Łęczyca

Czy chory może samodzielnie usunąć wszywkę z organizmu?


Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie należy się więc obawiać, że niepilnowany pacjent chwyci za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. Przez to, zaleca się roczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.


Zastanawiasz się czy w Łęczycy znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?


Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa Łęczyca – kontakt i trasa dojazdu


Kadra naszego gabinetu blisko Łęczycy składa się najlepszych specjalistów. Pomagamy w dni robocze oraz w soboty i niedziele po uprzednim umówieniu. Zapraszamy, czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.


Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego poszukującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Łódź


Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Łęczyca? Przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja

Rate this page