Nasza klinika działa na obszarze największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Łęczycy. Chcąc wychodzić na przeciw wymaganiom naszych pacjentów bezustannie podnosimy podstawowe standardy naszych usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Najważniejsze jest dla nas dobro chorego, dlatego wciąż rozwijamy sieć naszych placówek. Chcemy, by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i complete jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię pacjenta.


Nasza klinika znajduje się niedaleko Łęczycy. Naszym atutem jest nowoczesna klinika, w której pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Łęczycy, która nam zaufała i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Łęczyca

Esperal Standard – 750 zł
Esperal VIP – 950 zł
Esperal Premium – 1200 zł
Esperal Gold – 1900 zł
Esperal Exclusive – 2500 zł


Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Łęczycy prosimy o kontakt:

esperal Łęczyca

Wszywka alkoholowa Łęczyca


Przeprowadzane przez naszą klinikę zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie było jak najlepiej dostosowane do oczekiwań osoby szukającej pomocy z Łęczycy. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może zostać już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)


Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie całkowicie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Łęczycy pozostać w stanie trzeźwości.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?


Niestety, ale nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.


Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu owocnego pozbycia problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Łęczycy.

wszywka alkoholowa Łęczyca

Czy chory może samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?


Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów accomplish obaw, że nieupilnowany chory sięgnie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.


Czy w Łęczycy znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?


Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa Łęczyca – kontakt i trasa dojazdu


Zespół naszego gabinetu blisko Łęczycy składa się wyselekcjonowanych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu się. Czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta.


Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Łódź