Esperal Jędrzejów

Nasza klinika działa na terenie największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Jędrzejowa. Chcąc wychodzić na przeciw wymaganiom naszych pacjentów każdego dnia podnosimy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Niezwykle ważne jest dla nas dobro osoby chorej, dlatego wciąż zwiększamy sieć naszych placówek. Zależy nam by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i pull off jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.

Nasza placówka znajduje się niedaleko Jędrzejowa. Naszym atutem jest ponadczasowa klinika, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu np. implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Jędrzejowa, która nam zaufała i pokonała swój nałóg alkoholowy.

esperal Jędrzejów

Wszywka alkoholowa Jędrzejów

Wykonywane przez nas zabiegi są bezpieczne dla życia pacjenta. Staramy się by leczenie było jak najlepiej dobrane do celu osoby chorej z Jędrzejowa. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może być już przeprowadzony.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Jędrzejowie pozostać trzeźwym.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu owocnego rozwiązania problemu alkoholowego rozsądnie jest wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Jędrzejowa.

wszywka alkoholowa Jędrzejów

Czy chory będzie w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów attain obaw, ze nieupilnowany chory złapie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Czy w Jędrzejowie znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Kielce

Wszywka alkoholowa Jędrzejów – kontakt i trasa dojazdu

Zespół naszej kliniki blisko Jędrzejowa składa się wyselekcjonowanych specjalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Kielce

Cena wszywki alkoholowej Jędrzejów

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Jędrzejowie prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Jędrzejów? Przejdź do pozostałych miast: