Esperal Dąbrowa Górnicza

Nasza klinika prosperuje na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Dąbrowy Górniczej. Chcąc wychodzić na przeciw potrzebom naszych pacjentów każdego dnia zwiększamy podstawowe standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Najważniejsze jest dla nas dobro chorego, z tego powodu, bezustannie rozbudowujemy sieć naszych placówek. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i pull off jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię pacjenta.

Nasza placówka zajmuje miejsce niedaleko Dąbrowy Górniczej. Wyróżnia nas ponadczasowa klinika, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu np. implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Dąbrowy Górniczej, która nam zaufała i pokonała swój nałóg alkoholowy.

esperal Dąbrowa Górnicza

Wszywka alkoholowa Dąbrowa Górnicza

Wykonywane przez nas zabiegi są bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie zostało jak najlepiej dopasowane do zamierzeń pacjenta z Dąbrowy Górniczej. Tuż przed zabiegiem lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na organizm człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może być już przeprowadzony.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Dąbrowie Górniczej pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu owocnego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Dąbrowy Górniczej.

wszywka alkoholowa Dąbrowa Górnicza

Czy chory jest w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie powinno, ze niepilnowany pacjent złapie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. Przez to, zaleca się roczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Czy w Dąbrowie Górniczej znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa Dąbrowa Górnicza – kontakt i mapa dojazdu

Kadra naszego gabinetu blisko Dąbrowy Górniczej złożony jest najlepszych specjalistów. Pomagamy w dni robocze oraz w soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Katowice

Cena wszywki alkoholowej Dąbrowa Górnicza

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Dąbrowie Górniczej prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Dąbrowa Górnicza? Koniecznie przejdź do pozostałych miast: