Esperal Czechowice-Dziedzice


Nasza klinika działa na terenie największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Czechowic-Dziedzic. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów stale zwiększamy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Niezwykle ważne jest dla nas dobro chorego, z tego powodu, bezustannie zwiększamy sieć naszych placówek. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również kompleksową obsługą. Prócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy oraz psychoterapię pacjenta.


Nasza placówka zajmuje miejsce niedaleko Czechowic-Dziedzic. Naszym atutem jest nowoczesna klinika, gdzie pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu np. implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Czechowic-Dziedzic, która nam zaufała i pokonała swój nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Czechowice-Dziedzice

Esperal Standard – 650 zł
Esperal VIP – 850 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł


Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Czechowicach-Dziedzicach prosimy o kontakt:

esperal Czechowice-Dziedzice

Wszywka alkoholowa Czechowice-Dziedzice


Wykonywane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Staramy się by leczenie zostało jak najlepiej dostosowane do oczekiwań pacjenta z Czechowic-Dziedzic. Tuż przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na organizm człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może być już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania


Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Czechowicach-Dziedzicach pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?


Niestety, ale nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.


Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu skutecznego pozbycia problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Czechowic-Dziedzic.

wszywka alkoholowa Czechowice-Dziedzice

Czy chory będzie w stanie samodzielnie usunąć wszywkę z organizmu?


Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie powinno, że nieupilnowany pacjent chwyci za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.


Czy w Czechowicach-Dziedzicach znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?


Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa Czechowice-Dziedzice – kontakt i mapa dojazdu


Kadra naszej kliniki blisko Czechowic-Dziedzic złożony jest najlepszych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu. Czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.


Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego poszukującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Katowice


Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Czechowice-Dziedzice? Przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja

Rate this page