Esperal Brzeziny


Nasza klinika działa na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Brzezin. Chcąc wychodzić na przeciw potrzebom naszych pacjentów bezustannie podnosimy standardy naszych usług medycznych w każdej naszej klinice. Najważniejsze jest dla nas dobro osoby chorej, dlatego wciąż zwiększamy sieć naszych placówek. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i attain jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.


Nasza placówka znajduje się niedaleko Brzezin. Wyróżnia nas nowoczesna placówka, w której pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu m.in implantujemy esperal disulfiram. Świadectwem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Brzezin, która postanowiła nam zaufać i pokonała nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Brzeziny

Esperal Standard – 650 zł
Esperal VIP – 850 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł


Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Brzezinach prosimy o kontakt:

esperal Brzeziny

Wszywka alkoholowa Brzeziny


Wykonywane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie było jak najlepiej dobrane do zamierzeń pacjenta z Brzezin. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na organizm człowieka. Oprócz tego ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może być już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)


Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu w trakcie terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Brzezinach pozostać w stanie trzeźwości.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?


Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.


Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu owocnego pozbycia problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Brzezin.

wszywka alkoholowa Brzeziny

Czy chory może samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?


Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie powinno, że niepilnowany pacjent sięgnie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.


Czy w Brzezinach znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?


Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa Brzeziny – kontakt i trasa dojazdu


Kadra naszej kliniki blisko Brzezin składa się wyselekcjonowanych specjalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszamy, czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.


Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego poszukującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Łódź


Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Brzeziny? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja

Rate this page