Esperal Aleksandrów Łódzki

Nasza klinika pomaga na obszarze największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Aleksandrowa Łódzkiego. Chcąc sprostać potrzebom naszych pacjentów bezustannie zwiększamy podstawowe standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdej naszej przychodni. Najważniejsze jest dla nas dobro osoby chorej, dlatego wciąż zwiększamy sieć naszych placówek. Chcemy, by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą. Prócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy oraz psychoterapię pacjenta.

Nasza klinika zajmuje miejsce niedaleko Aleksandrowa Łódzkiego. Wyróżnia nas ponadczasowa placówka, gdzie pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Aleksandrowa Łódzkiego, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Aleksandrów Łódzki

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Aleksandrowie Łódzkim prosimy o kontakt:

esperal Aleksandrów Łódzki

Wszywka alkoholowa Aleksandrów Łódzki

Wykonywane przez naszą klinikę zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla życia pacjenta. Staramy się by leczenie zostało jak najlepiej dobrane do zamierzeń pacjenta z Aleksandrowa Łódzkiego. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Aleksandrowie Łódzkim pozostać trzeźwym.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.

Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. Chcąc skutecznie rozwiązać problem alkoholowy najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Aleksandrowa Łódzkiego.

wszywka alkoholowa Aleksandrów Łódzki

Czy chory może samodzielnie wydrapać wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów reach obaw, ze nieupilnowany chory chwyci za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Czy w Aleksandrowie Łódzkim znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa Aleksandrów Łódzki – kontakt i mapa dojazdu

Zespół naszej kliniki blisko Aleksandrowa Łódzkiego składa się najlepszych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze oraz w soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu. Zapraszamy, czeka na Państwa doświadczony i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta szukającego pomocy.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Łódź

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Aleksandrów Łódzki? Przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja