Nasza klinika działa na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Wyszkowa. Chcąc wychodzić na przeciw wymaganiom naszych pacjentów bezustannie podnosimy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Ważne jest dla nas zdrowie chorego, z tego powodu, bezustannie zwiększamy sieć naszych placówek. Chcemy, by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej przyjazne dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię pacjenta.


Nasza klinika zajmuje miejsce niedaleko Wyszkowa. Wyróżnia nas nowoczesna klinika, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu m.in implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Wyszkowa, która postanowiła nam zaufać i pokonała nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Wyszków

Esperal Standard – 750 zł
Esperal VIP – 950 zł
Esperal Premium – 1200 zł
Esperal Gold – 1900 zł
Esperal Exclusive – 2500 zł


Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Wyszkowie prosimy o kontakt:

esperal Wyszków

Wszywka alkoholowa Wyszków


Przeprowadzane przez naszą klinikę zabiegi są bezpieczne dla życia pacjenta. Przykładamy się by leczenie było jak najlepiej dostosowane do oczekiwań osoby chorej z Wyszkowa. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Oprócz tego ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania


Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która spożyje alkohol w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie całkowicie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Wyszkowie pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?


Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.


Bardzo skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. Chcąc sprawnie rozwiązać problem alkoholowy rozsądnie jest wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Wyszkowa.

wszywka alkoholowa Wyszków

Czy chory będzie w stanie samodzielnie usunąć wszywkę z organizmu?


Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów get obaw, że nieupilnowany pacjent sięgnie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.


Zastanawiasz się czy w Wyszkowie znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?


Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Warszawa

Wszywka alkoholowa Wyszków – kontakt i mapa dojazdu


Zespół naszej kliniki blisko Wyszkowa złożony jest wyselekcjonowanych specjalistów. Pomagamy w dni robocze oraz w soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.


Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Warszawa