Esperal Wyszków

Nasza klinika pomaga na obszarze największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Wyszkowa. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów bezustannie zwiększamy podstawowe standardy naszych usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Ważne jest dla nas samopoczucie osoby chorej, dlatego wciąż rozbudowujemy sieć naszych klinik. Zależy nam by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i get jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.

Nasza klinika zajmuje miejsce niedaleko Wyszkowa. Naszym atutem jest nowoczesna placówka, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Wyszkowa, która nam zaufała i pokonała nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Wyszków

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Wyszkowie prosimy o kontakt:

esperal Wyszków

Wszywka alkoholowa Wyszków

Wykonywane przez naszą klinikę zabiegi są bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Staramy się by leczenie było jak najlepiej dobrane do oczekiwań osoby szukającej pomocy z Wyszkowa. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Wyszkowie pozostać w stanie trzeźwości.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.

Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu owocnego pozbycia problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Wyszkowa.

wszywka alkoholowa Wyszków

Czy chory może samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów reach obaw, ze nieupilnowany pacjent sięgnie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się roczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Czy w Wyszkowie znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Warszawa

Wszywka alkoholowa Wyszków – kontakt i mapa dojazdu

Kadra naszego gabinetu blisko Wyszkowa składa się najlepszych profesjonalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszamy, czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Warszawa

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Wyszków? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja