Wszywki alkoholowe Lublin

Wszywki alkoholowe disulfiram LublinJesteśmy kliniką, która działa w całej Polsce. Nasze gabinety medyczne zlokalizowane są w największych miastach kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsługiwać pacjentów z najróżniejszych zakątków Polski znacząca zwiększać ich komfort i wygodę. Opieka medyczna i nowoczesne terapie leczenia alkoholizmu są teraz na wyciągnięcie reki. Wciąż się rozwijamy i stale dążymy do usprawniania naszej placówki pod kątem oczekiwań pacjentów.

W naszym Centrum Esperal pracują wykształceni specjaliści, dla których praca to coś więcej. Ich życiowym powołaniem jest niesienie pomocy osobom dotkniętych chorobą alkoholową. Terapie stosowane w naszym gabinecie w Lublinie są całkowici bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Oferujemy szeroki zakres terapii medycznych, w tym terapie awersyjną z użyciem wszywki alkoholowej z esperalu.

Profesjonalne wszywki alkoholowe z esperalu w Lublinie

Zbieraliśmy przez wiele lat doświadczenie, które teraz procentuje – jesteśmy w stanie w jeszcze lepszy sposób pomóc osobom uzaleznionym a nasze terapie są coraz skuteczniejsze. Zabieg wszycia wszywki alkoholowej w naszej klinice w Lublinie jest całkowicie bezbolesny i szybki.

Wszywki aplikowane w Polskim Centrum Esperal Lublin są oryginalnym esperalem pozyskiwanym z legalnego źródła od producenta. Nasza kadra lekarska przed zabiegiem implantacji esperalu przeprowadza szczegółowy wywiad lekarski i edukuję osobę uzależniona w zakresie charakterystyki i działania disulfiram zawartego w esperalu. W drodze porozumienia, ustalane są dawki i długość terapii.

Wszywki alkoholowe pomagają na długo wymusić abstynencję i dlatego znajdują tak szerokie zastosowanie w terapiach walki z uzależnieniem alkoholowym.

Esperal Lublin tel. +48 519-775-225

 

Więcej informacji na alkoholowe-wszywki.pl

Zobacz także: esperal Wrocław

7 votes, average: 5,00 out of 57 votes, average: 5,00 out of 57 votes, average: 5,00 out of 57 votes, average: 5,00 out of 57 votes, average: 5,00 out of 5 (7 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...