Esperal Wołów

Nasza klinika prosperuje na terenie największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Wołowa. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów bezustannie podnosimy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Najważniejsze jest dla nas dobro osoby chorej, dlatego wciąż rozbudowujemy sieć naszych klinik. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i accomplish jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.

Nasza klinika znajduje się niedaleko Wołowa. Wyróżnia nas nowoczesna placówka, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe np. implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Wołowa, która postanowiła nam zaufać i pokonała swój nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Wołów

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Wołowie prosimy o kontakt:

esperal Wołów

Wszywka alkoholowa Wołów

Wykonywane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie było jak najlepiej dostosowane do oczekiwań osoby szukającej pomocy z Wołowa. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na organizm człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Wołowie pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. Chcąc owocnie rozwiązać problem alkoholowy warto wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Wołowa.

wszywka alkoholowa Wołów

Czy chory będzie w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów complete obaw, ze niepilnowany chory chwyci za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się roczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Zastanawiasz się czy w Wołowie znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa Wołów – kontakt i mapa dojazdu

Zespół naszego gabinetu blisko Wołowa składa się wyselekcjonowanych specjalistów. Pomagamy w dni robocze oraz w soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszamy, czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego poszukującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Wrocław

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Wołów? Przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja