Esperal Wągrowiec

Nasza klinika działa na obszarze największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Wągrowca. Chcąc wychodzić na przeciw potrzebom naszych pacjentów każdego dnia podnosimy podstawowe standardy naszych usług medycznych w każdej naszej klinice. Najważniejsze jest dla nas dobro chorego, z tego powodu, bezustannie zwiększamy sieć naszych klinik. Zależy nam by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej przyjazne dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię pacjenta.

Nasza klinika zajmuje miejsce niedaleko Wągrowca. Naszym atutem jest nowoczesna placówka, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe np. implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Wągrowca, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

esperal Wągrowiec

Wszywka alkoholowa Wągrowiec

Przeprowadzane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się by leczenie zostało jak najlepiej dopasowane do oczekiwań osoby szukającej pomocy z Wągrowca. Tuż przed zabiegiem lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Oprócz tego ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może zostać już wykonany.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Wągrowcu pozostać w stanie trzeźwości.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu.

Skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu sprawnego pozbycia problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Wągrowca.

wszywka alkoholowa Wągrowiec

Czy chory jest w stanie samodzielnie wydrapać wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie powinno, ze niepilnowany chory sięgnie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Czy w Wągrowcu znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Poznań

Wszywka alkoholowa Wągrowiec – kontakt i trasa dojazdu

Zespół naszego gabinetu blisko Wągrowca składa się wyselekcjonowanych profesjonalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze oraz w soboty i niedziele po uprzednim umówieniu. Zapraszamy, czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Poznań

Cena wszywki alkoholowej Wągrowiec

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Wągrowcu prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Wągrowiec? Przejdź do pozostałych miast: