Esperal Trąbki Wielkie

Nasza klinika pomaga na terenie największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Trąbek Wielkich. Chcąc wychodzić na przeciw potrzebom naszych pacjentów bezustannie zwiększamy standardy naszych usług medycznych w każdej naszej klinice. Najważniejsze jest dla nas dobro chorego, dlatego wciąż rozbudowujemy sieć naszych placówek. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i attain jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.

Nasza placówka znajduje się niedaleko Trąbek Wielkich. Wyróżnia nas ponadczasowa placówka, gdzie pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu m.in implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Trąbek Wielkich, która postanowiła nam zaufać i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

esperal Trąbki Wielkie

Wszywka alkoholowa Trąbki Wielkie

Przeprowadzane przez naszą klinikę zabiegi są bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie zostało jak najlepiej dobrane do zamierzeń osoby szukającej pomocy z Trąbek Wielkich. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na organizm człowieka. Oprócz tego ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Trąbkach Wielkich pozostać w stanie trzeźwości.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu sprawnego rozwiązania problemu alkoholowego rozsądnie jest wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Trąbek Wielkich.

wszywka alkoholowa Trąbki Wielkie

Czy chory może samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów complete obaw, ze niepilnowany chory chwyci za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Czy w Trąbkach Wielkich znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Gdynia

Wszywka alkoholowa Trąbki Wielkie – kontakt i trasa dojazdu

Kadra naszej kliniki blisko Trąbek Wielkich złożony jest wyselekcjonowanych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze oraz w soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu. Czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Gdynia

Cena wszywki alkoholowej Trąbki Wielkie

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Trąbkach Wielkich prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Trąbki Wielkie? Koniecznie przejdź do pozostałych miast: