Esperal Strzegom

Nasza klinika pomaga na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Strzegomia. Chcąc wychodzić na przeciw potrzebom naszych pacjentów każdego dnia zwiększamy podstawowe standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdej naszej przychodni. Najważniejsze jest dla nas zdrowie osoby chorej, z tego powodu, bezustannie rozbudowujemy sieć naszych klinik. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i accomplish jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię pacjenta.

Nasza placówka znajduje się niedaleko Strzegomia. Wyróżnia nas nowoczesna placówka, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o ofiarnym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe np. implantujemy esperal disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Strzegomia, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

esperal Strzegom

Wszywka alkoholowa Strzegom

Wykonywane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla życia pacjenta. Staramy się aby leczenie zostało jak najlepiej dostosowane do oczekiwań osoby szukającej pomocy z Strzegomia. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na organizm człowieka. Oprócz tego ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może być już wykonany.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Strzegomiu pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. Chcąc sprawnie rozwiązać problem alkoholowy najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Strzegomia.

wszywka alkoholowa Strzegom

Czy chory jest w stanie samodzielnie usunąć wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów realize obaw, ze niepilnowany pacjent chwyci za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Zastanawiasz się czy w Strzegomiu znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa Strzegom – kontakt i trasa dojazdu

Zespół naszej kliniki blisko Strzegomia składa się najlepszych profesjonalistów. Pomagamy w dni robocze oraz w soboty i niedziele po uprzednim umówieniu. Zapraszamy, czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta szukającego pomocy.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego poszukującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Wrocław

Cena wszywki alkoholowej Strzegom

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Strzegomiu prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Strzegom? Przejdź do pozostałych miast: