Esperal Stargard Szczeciński

Nasza klinika pomaga na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Stargardu Szczecińskiego. Chcąc wychodzić na przeciw wymaganiom naszych pacjentów każdego dnia podnosimy podstawowe standardy naszych usług medycznych w każdej naszej klinice. Ważne jest dla nas dobro chorego, dlatego wciąż zwiększamy sieć naszych klinik. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i accomplish jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.

Nasza klinika zajmuje miejsce niedaleko Stargardu Szczecińskiego. Wyróżnia nas nowoczesna klinika, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu m.in implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Stargardu Szczecińskiego, która nam zaufała i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Stargard Szczeciński

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Stargardzie Szczecińskim prosimy o kontakt:

esperal Stargard Szczeciński

Wszywka alkoholowa Stargard Szczeciński

Wykonywane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla życia pacjenta. Przykładamy się by leczenie było jak najlepiej dopasowane do zamierzeń pacjenta z Stargardu Szczecińskiego. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Oprócz tego ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może być już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Stargardzie Szczecińskim pozostać w stanie trzeźwości.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.

Skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. Chcąc sprawnie rozwiązać problem alkoholowy najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Stargardu Szczecińskiego.

wszywka alkoholowa Stargard Szczeciński

Czy chory może samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie powinno, ze nieupilnowany pacjent sięgnie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Czy w Stargardzie Szczecińskim znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Rzeszów

Wszywka alkoholowa Stargard Szczeciński – kontakt i mapa dojazdu

Kadra naszej kliniki blisko Stargardu Szczecińskiego składa się wyselekcjonowanych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu. Czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta szukającego pomocy.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Rzeszów

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Stargard Szczeciński? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja