Esperal Starachowice

Nasza klinika pomaga na terenie największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Starachowic. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów stale podnosimy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Niezwykle ważne jest dla nas dobro osoby chorej, dlatego wciąż rozwijamy sieć naszych klinik. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.

Nasza klinika znajduje się niedaleko Starachowic. Naszym atutem jest nowoczesna klinika, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe np. implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Starachowic, która nam zaufała i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

esperal Starachowice

Wszywka alkoholowa Starachowice

Przeprowadzane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla życia pacjenta. Staramy się aby leczenie zostało jak najlepiej dobrane do celu osoby chorej z Starachowic. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na organizm człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może być już wykonany.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu w trakcie terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Starachowicach pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego warto wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Starachowic.

wszywka alkoholowa Starachowice

Czy chory będzie w stanie samodzielnie wydrapać wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów accomplish obaw, ze nieupilnowany pacjent chwyci za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak wymóg wcześniejszego usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Zastanawiasz się czy w Starachowicach znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Kielce

Wszywka alkoholowa Starachowice – kontakt i trasa dojazdu

Zespół naszego gabinetu blisko Starachowic składa się wyselekcjonowanych profesjonalistów. Pomagamy w dni robocze oraz w soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Kielce

Cena wszywki alkoholowej Starachowice

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Starachowicach prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Starachowice? Przejdź do pozostałych miast: