Esperal Starachowice

Nasza klinika działa na obszarze największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Starachowic. Chcąc wychodzić na przeciw wymaganiom naszych pacjentów każdego dnia podnosimy podstawowe standardy naszych usług medycznych w każdej naszej przychodni. Niezwykle ważne jest dla nas dobro chorego, dlatego wciąż rozwijamy sieć naszych placówek. Chcemy, by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i realize jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię pacjenta.

Nasza klinika znajduje się niedaleko Starachowic. Wyróżnia nas ponadczasowa placówka, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o ofiarnym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu m.in implantujemy esperal disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Starachowic, która nam zaufała i pokonała nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Starachowice

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Starachowicach prosimy o kontakt:

esperal Starachowice

Wszywka alkoholowa Starachowice

Przeprowadzane przez nas zabiegi są bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie zostało jak najlepiej dobrane do zamierzeń pacjenta z Starachowic. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Starachowicach pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu owocnego rozwiązania problemu alkoholowego warto wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Starachowic.

wszywka alkoholowa Starachowice

Czy chory będzie w stanie samodzielnie usunąć wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów get obaw, ze nieupilnowany pacjent sięgnie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się roczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Czy w Starachowicach znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Kielce

Wszywka alkoholowa Starachowice – kontakt i mapa dojazdu

Kadra naszej kliniki blisko Starachowic składa się najlepszych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze oraz w soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszamy, czeka na Państwa doświadczony i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta szukającego pomocy.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Kielce

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Starachowice? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja