Esperal Sopot

Nasza klinika pomaga na obszarze największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Sopotu. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów stale podnosimy standardy naszych usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Najważniejsze jest dla nas dobro chorego, z tego powodu, bezustannie rozbudowujemy sieć naszych klinik. Chcemy, by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również kompleksową obsługą. Oprócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy oraz psychoterapię pacjenta.

Nasza klinika znajduje się niedaleko Sopotu. Naszym atutem jest ponadczasowa placówka, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o ofiarnym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe np. implantujemy esperal disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Sopotu, która postanowiła nam zaufać i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

esperal Sopot

Wszywka alkoholowa Sopot

Przeprowadzane przez naszą klinikę zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Staramy się aby leczenie zostało jak najlepiej dobrane do celu osoby chorej z Sopotu. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może być już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Sopocie pozostać trzeźwym.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. Chcąc skutecznie rozwiązać problem alkoholowy warto wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Sopotu.

wszywka alkoholowa Sopot

Czy chory będzie w stanie samodzielnie usunąć wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów reach obaw, ze nieupilnowany pacjent złapie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Zastanawiasz się czy w Sopocie znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Gdynia

Wszywka alkoholowa Sopot – kontakt i trasa dojazdu

Zespół naszej kliniki blisko Sopotu złożony jest najlepszych profesjonalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu się. Zapraszamy, czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Gdynia

Cena wszywki alkoholowej Sopot

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Sopocie prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Sopot? Przejdź do pozostałych miast: