Esperal Solec Kujawski

Nasza klinika działa na obszarze największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Solca Kujawskiego. Chcąc sprostać potrzebom naszych pacjentów bezustannie zwiększamy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdej naszej klinice. Najważniejsze jest dla nas zdrowie chorego, dlatego wciąż zwiększamy sieć naszych placówek. Zależy nam by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i do jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.

Nasza placówka znajduje się niedaleko Solca Kujawskiego. Wyróżnia nas nowoczesna klinika, w której pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu m.in implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Solca Kujawskiego, która postanowiła nam zaufać i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

esperal Solec Kujawski

Wszywka alkoholowa Solec Kujawski

Przeprowadzane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla życia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie zostało jak najlepiej dostosowane do celu osoby chorej z Solca Kujawskiego. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na organizm człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Wyłączony zostaje enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Solcu Kujawskim pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu.

Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. Chcąc skutecznie rozwiązać problem alkoholowy najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Solca Kujawskiego.

wszywka alkoholowa Solec Kujawski

Czy chory może samodzielnie usunąć wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie należy się więc obawiać, ze niepilnowany pacjent sięgnie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Czy w Solcu Kujawskim znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Bydgoszcz

Wszywka alkoholowa Solec Kujawski – kontakt i mapa dojazdu

Zespół naszej kliniki blisko Solca Kujawskiego złożony jest najlepszych profesjonalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu. Zapraszamy, czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Bydgoszcz

Cena wszywki alkoholowej Solec Kujawski

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Solcu Kujawskim prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Solec Kujawski? Przejdź do pozostałych miast: