Esperal Solec Kujawski

Nasza klinika działa na terenie największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Solca Kujawskiego. Chcąc sprostać potrzebom naszych pacjentów każdego dnia zwiększamy podstawowe standardy naszych usług medycznych w każdej naszej klinice. Najważniejsze jest dla nas samopoczucie chorego, z tego powodu, bezustannie zwiększamy sieć naszych placówek. Zależy nam by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i realize jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię pacjenta.

Nasza placówka zajmuje miejsce niedaleko Solca Kujawskiego. Wyróżnia nas ponadczasowa klinika, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o ofiarnym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Solca Kujawskiego, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Solec Kujawski

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Solcu Kujawskim prosimy o kontakt:

esperal Solec Kujawski

Wszywka alkoholowa Solec Kujawski

Przeprowadzane przez naszą klinikę zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Staramy się by leczenie było jak najlepiej dostosowane do oczekiwań osoby chorej z Solca Kujawskiego. Tuż przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może być już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Solcu Kujawskim pozostać w stanie trzeźwości.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego spożywania alkoholu.

Skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu sprawnego rozwiązania problemu alkoholowego warto wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Solca Kujawskiego.

wszywka alkoholowa Solec Kujawski

Czy chory jest w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów attain obaw, ze niepilnowany pacjent sięgnie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Czy w Solcu Kujawskim znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Bydgoszcz

Wszywka alkoholowa Solec Kujawski – kontakt i mapa dojazdu

Zespół naszej kliniki blisko Solca Kujawskiego składa się najlepszych profesjonalistów. Pomagamy w dni robocze oraz w soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Bydgoszcz

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Solec Kujawski? Przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja