Esperal Skarżysko-Kamienna

Nasza klinika pomaga na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Skarżyska-Kamiennej. Chcąc wychodzić na przeciw potrzebom naszych pacjentów stale zwiększamy standardy naszych usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Najważniejsze jest dla nas dobro osoby chorej, dlatego wciąż rozwijamy sieć naszych klinik. Chcemy, by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę. Prócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.

Nasza klinika zajmuje miejsce niedaleko Skarżyska-Kamiennej. Wyróżnia nas ponadczasowa placówka, gdzie pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Skarżyska-Kamiennej, która postanowiła nam zaufać i pokonała swój nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Skarżysko-Kamienna

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Skarżysku-Kamiennej prosimy o kontakt:

esperal Skarżysko-Kamienna

Wszywka alkoholowa Skarżysko-Kamienna

Wykonywane przez naszą klinikę zabiegi są bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Staramy się by leczenie zostało jak najlepiej dobrane do zamierzeń osoby szukającej pomocy z Skarżyska-Kamiennej. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Oprócz tego ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Skarżysku-Kamiennej pozostać w stanie trzeźwości.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu sprawnego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Skarżyska-Kamiennej.

wszywka alkoholowa Skarżysko-Kamienna

Czy chory może samodzielnie wydrapać wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów pull off obaw, ze nieupilnowany chory chwyci za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Zastanawiasz się czy w Skarżysku-Kamiennej znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Kielce

Wszywka alkoholowa Skarżysko-Kamienna – kontakt i trasa dojazdu

Zespół naszego gabinetu blisko Skarżyska-Kamiennej złożony jest najlepszych profesjonalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Czeka na Państwa doświadczony i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Kielce

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Skarżysko-Kamienna? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja