Esperal Sępolno Krajeńskie

Nasza klinika prosperuje na terenie największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Sępólna Krajeńskiego. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów stale podnosimy podstawowe standardy naszych usług medycznych w każdej naszej klinice. Najważniejsze jest dla nas samopoczucie chorego, z tego powodu, bezustannie rozbudowujemy sieć naszych placówek. Zależy nam by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej przyjazne dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i complete jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię pacjenta.

Nasza placówka znajduje się niedaleko Sępólna Krajeńskiego. Wyróżnia nas nowoczesna placówka, gdzie pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Sępólna Krajeńskiego, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Sępolno Krajeńskie

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Sępólnie Krajeńskim prosimy o kontakt:

esperal Sępolno Krajeńskie

Wszywka alkoholowa Sępolno Krajeńskie

Przeprowadzane przez naszą klinikę zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla życia pacjenta. Przykładamy się by leczenie było jak najlepiej dobrane do celu osoby szukającej pomocy z Sępólna Krajeńskiego. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Sępólnie Krajeńskim pozostać trzeźwym.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. Chcąc sprawnie rozwiązać problem alkoholowy najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Sępólna Krajeńskiego.

wszywka alkoholowa Sępolno Krajeńskie

Czy chory będzie w stanie samodzielnie usunąć wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów realize obaw, ze niepilnowany pacjent złapie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Czy w Sępólnie Krajeńskim znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Bydgoszcz

Wszywka alkoholowa Sępolno Krajeńskie – kontakt i trasa dojazdu

Kadra naszego gabinetu blisko Sępólna Krajeńskiego składa się najlepszych profesjonalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu się. Czeka na Państwa doświadczony i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Bydgoszcz

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Sępolno Krajeńskie? Przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja