Esperal Sędziszów Małopolski

Nasza klinika pomaga na obszarze największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Sędziszowa Małopolskiego. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów bezustannie zwiększamy podstawowe standardy naszych usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Ważne jest dla nas samopoczucie osoby chorej, z tego powodu, bezustannie rozbudowujemy sieć naszych placówek. Chcemy, by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej komfortowe dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i reach jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.

Nasza klinika zajmuje miejsce niedaleko Sędziszowa Małopolskiego. Naszym atutem jest nowoczesna klinika, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o ofiarnym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu np. implantujemy esperal disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Sędziszowa Małopolskiego, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Sędziszów Małopolski

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Sędziszowie Małopolskim prosimy o kontakt:

esperal Sędziszów Małopolski

Wszywka alkoholowa Sędziszów Małopolski

Przeprowadzane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Staramy się aby leczenie było jak najlepiej dostosowane do celu chorego z Sędziszowa Małopolskiego. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym przekształcający alkohol do przyswajalnej formy. W związku z tym osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu w trakcie terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Sędziszowie Małopolskim pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Sędziszowa Małopolskiego.

wszywka alkoholowa Sędziszów Małopolski

Czy chory będzie w stanie samodzielnie wydrapać wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie powinno, ze nieupilnowany pacjent złapie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak wymóg wcześniejszego usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Zastanawiasz się czy w Sędziszowie Małopolskim znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Rzeszów

Wszywka alkoholowa Sędziszów Małopolski – kontakt i mapa dojazdu

Zespół naszej kliniki blisko Sędziszowa Małopolskiego składa się wyselekcjonowanych profesjonalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszamy, czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Rzeszów

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Sędziszów Małopolski? Przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja