Esperal Sędziszów Małopolski

Nasza klinika działa na terenie największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Sędziszowa Małopolskiego. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów stale podnosimy podstawowe standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Niezwykle ważne jest dla nas zdrowie osoby chorej, dlatego wciąż rozbudowujemy sieć naszych placówek. Zależy nam by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również kompleksową obsługą. Oprócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię.

Nasza klinika znajduje się niedaleko Sędziszowa Małopolskiego. Wyróżnia nas ponadczasowa placówka, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe np. implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Sędziszowa Małopolskiego, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

esperal Sędziszów Małopolski

Wszywka alkoholowa Sędziszów Małopolski

Wykonywane przez nas zabiegi są bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Staramy się aby leczenie zostało jak najlepiej dostosowane do oczekiwań chorego z Sędziszowa Małopolskiego. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na organizm człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może być już wykonany.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Sędziszowie Małopolskim pozostać w stanie trzeźwości.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. Chcąc skutecznie rozwiązać problem alkoholowy rozsądnie jest wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Sędziszowa Małopolskiego.

wszywka alkoholowa Sędziszów Małopolski

Czy chory jest w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów complete obaw, ze niepilnowany pacjent chwyci za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – choć po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak wymóg wcześniejszego ich usunięcia, należy zgłosić się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Zastanawiasz się czy w Sędziszowie Małopolskim znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Rzeszów

Wszywka alkoholowa Sędziszów Małopolski – kontakt i mapa dojazdu

Kadra naszego gabinetu blisko Sędziszowa Małopolskiego złożony jest najlepszych profesjonalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Rzeszów

Cena wszywki alkoholowej Sędziszów Małopolski

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Sędziszowie Małopolskim prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Sędziszów Małopolski? Koniecznie przejdź do pozostałych miast: