Esperal Rawa Mazowiecka

Nasza klinika prosperuje na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Rawy Mazowieckiej. Chcąc sprostać potrzebom naszych pacjentów stale zwiększamy podstawowe standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Ważne jest dla nas dobro osoby chorej, z tego powodu, bezustannie rozbudowujemy sieć naszych placówek. Chcemy, by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej komfortowe dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i attain jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię pacjenta.

Nasza placówka zajmuje miejsce niedaleko Rawy Mazowieckiej. Naszym atutem jest nowoczesna placówka, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu np. implantujemy esperal z disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Rawy Mazowieckiej, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

esperal Rawa Mazowiecka

Wszywka alkoholowa Rawa Mazowiecka

Przeprowadzane przez naszą klinikę zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla życia pacjenta. Staramy się by leczenie było jak najlepiej dobrane do celu osoby chorej z Rawy Mazowieckiej. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na organizm człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może być już wykonany.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zrazić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Rawie Mazowieckiej pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego picia alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu sprawnego rozwiązania problemu alkoholowego rozsądnie jest wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Rawy Mazowieckiej.

wszywka alkoholowa Rawa Mazowiecka

Czy chory może samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie powinno, ze niepilnowany chory chwyci za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Zastanawiasz się czy w Rawie Mazowieckiej znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa Rawa Mazowiecka – kontakt i mapa dojazdu

Kadra naszej kliniki blisko Rawy Mazowieckiej składa się najlepszych specjalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu. Czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego poszukującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Łódź

Cena wszywki alkoholowej Rawa Mazowiecka

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Rawie Mazowieckiej prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Rawa Mazowiecka? Przejdź do pozostałych miast: