Esperal Przodkowo

Nasza klinika prosperuje na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Przodkowa. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów stale podnosimy podstawowe standardy naszych usług medycznych w każdej naszej klinice. Ważne jest dla nas samopoczucie chorego, z tego powodu, bezustannie zwiększamy sieć naszych klinik. Zależy nam by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i do jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.

Nasza placówka zajmuje miejsce niedaleko Przodkowa. Wyróżnia nas ponadczasowa placówka, gdzie pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o ofiarnym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W przychodni świadczymy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Przodkowa, która nam zaufała i pokonała swój nałóg alkoholowy.

esperal Przodkowo

Wszywka alkoholowa Przodkowo

Przeprowadzane przez nas zabiegi są bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Staramy się aby leczenie zostało jak najlepiej dobrane do celu pacjenta z Przodkowa. Tuż przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może zostać już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Wyłączony zostaje enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu w trakcie terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości podobnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie całkowicie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Przodkowie pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu sprawnego pozbycia problemu alkoholowego warto wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Przodkowa.

wszywka alkoholowa Przodkowo

Czy chory jest w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów reach obaw, ze niepilnowany chory chwyci za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. Przez to, zaleca się roczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Zastanawiasz się czy w Przodkowie znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Gdynia

Wszywka alkoholowa Przodkowo – kontakt i trasa dojazdu

Kadra naszej kliniki blisko Przodkowa składa się najlepszych specjalistów. Pomagamy w dni robocze oraz w soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszamy, czeka na Państwa doświadczony i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Gdynia

Cena wszywki alkoholowej Przodkowo

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Przodkowie prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Przodkowo? Koniecznie przejdź do pozostałych miast: