Esperal Piekary Śląskie

Nasza klinika prosperuje na obszarze największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Piekar Śląskich. Chcąc sprostać potrzebom naszych pacjentów każdego dnia zwiększamy standardy naszych usług medycznych w każdej naszej przychodni. Najważniejsze jest dla nas zdrowie chorego, dlatego wciąż rozbudowujemy sieć naszych klinik. Zależy nam by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również przeprowadzamy kompleksową obsługę. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.

Nasza placówka zajmuje miejsce niedaleko Piekar Śląskich. Naszym atutem jest ponadczasowa placówka, w której pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu np. implantujemy esperal disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Piekar Śląskich, która postanowiła nam zaufać i wygrała z nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Piekary Śląskie

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Piekarach Śląskich prosimy o kontakt:

esperal Piekary Śląskie

Wszywka alkoholowa Piekary Śląskie

Przeprowadzane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla życia pacjenta. Staramy się by leczenie zostało jak najlepiej dopasowane do celu chorego z Piekar Śląskich. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na organizm człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie. Wyłączony zostaje enzym przekształcający alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Piekarach Śląskich pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu owocnego rozwiązania problemu alkoholowego warto wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Piekar Śląskich.

wszywka alkoholowa Piekary Śląskie

Czy chory będzie w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie należy się więc obawiać, ze nieupilnowany chory chwyci za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak wymóg wcześniejszego usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Czy w Piekarach Śląskich znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Katowice

Wszywka alkoholowa Piekary Śląskie – kontakt i trasa dojazdu

Zespół naszego gabinetu blisko Piekar Śląskich składa się najlepszych specjalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu. Czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Katowice

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Piekary Śląskie? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja