Esperal Ozorków

Nasza klinika działa na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Ozorkowa. Chcąc sprostać wymaganiom naszych pacjentów każdego dnia zwiększamy standardy naszych usług medycznych w każdej naszej przychodni. Ważne jest dla nas samopoczucie chorego, dlatego wciąż rozwijamy sieć naszych klinik. Zależy nam by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą. Prócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy, a nawet psychoterapię pacjenta.

Nasza klinika znajduje się niedaleko Ozorkowa. Wyróżnia nas ponadczasowa klinika, w której pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe np. implantujemy esperal disulfiram. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Ozorkowa, która postanowiła nam zaufać i wygrała ze swoim nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Ozorków

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Ozorkowie prosimy o kontakt:

esperal Ozorków

Wszywka alkoholowa Ozorków

Przeprowadzane przez nas zabiegi są z zachowaniem bezpieczeństwa dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie było jak najlepiej dostosowane do oczekiwań pacjenta z Ozorkowa. Tuż przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może być już wykonany.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z zastosowaniem esperalu ma za zadanie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Ozorkowie pozostać w stanie trzeźwości.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do kontynuowania dalszego spożywania alkoholu.

Bardzo skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu sprawnego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Ozorkowa.

wszywka alkoholowa Ozorków

Czy chory może samodzielnie usunąć wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów complete obaw, ze nieupilnowany chory złapie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Zastanawiasz się czy w Ozorkowie znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Łódź

Wszywka alkoholowa Ozorków – kontakt i trasa dojazdu

Zespół naszego gabinetu blisko Ozorkowa złożony jest najlepszych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu się. Czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Łódź

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Ozorków? Przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja