Esperal Kraków – Disulfiram

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów otwieramy kolejne placówki na terenie Polski. Nasza klinika w Krakowie to profesjonalna placówka leczenia uzależnienia od alkoholu. Wysoki standard i jakość świadczonych usług sprawia, że jesteśmy uznaną i często wybieraną kliniką w Krakowie. Jako nieliczni, dbając o komfort pacjenta oferujemy wizyty domowe po wcześniejszym ustaleniu adresu.

Leczenie esperal Kraków

Klinika w Krakowie nastawiona jest na pomoc pacjentom w walce z nałogiem alkoholowym. Wysoko wyspecjalizowana przychodnia wykonuje zabiegi implantacji esperalu w postaci wszywki alkoholowej. Doświadczony zespól lekarzy dba troskliwie o dobro pacjentów na każdym etapie leczenia. Nasza kadra lekarska to ludzie z pasją dla których zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów jest najważniejsze.

Profesjonalna implantacja esperalu (wszywki alkoholowe)

Zabieg implantacji esperalu w formie wszywki alkoholowej jest całkowicie bezbolesny. Dzieję się tak dlatego, że wszczepienie esperalu odbywa się w miejscowym znieczuleniu. Czas aplikacji esperalu z disulfiram zazwyczaj nie przekracza 30 minut. Wszywka alkoholowa wszczepiana jest przez doświadczonego lekarza. Pacjent otrzymuje fachowe wsparcie merytoryczne. Lekarz szczegółowo tłumaczy na czym polega zabieg implantacji wszywki i terapia z wykorzystaniem esperalu.

Wszywki alkoholowe Kraków

Leczenie w Polskim Centrum Esperal w Krakowie jest dopasowywane indywidualnie. Lekarz po  wywiadzie z pacjentem określa wielkość dawki i długość terapii z wykorzystaniem esperalu na bazie disulfiram. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie bo każdy człowiek jest inny. Przed wykonaniem zabiegu implantacji wszywki alkoholowej, pacjent zobowiązany jest do podpisania zgody na przeprowadzanie wszczepienia esperalu.

Dzięki wszywce alkoholowej łatwiej podjąć walkę z alkoholizmem, gdyż wymusza ona pozostanie w stanie abstynencji.

Esperal Kraków tel. +48 519-775-225

 

Więcej informacji na Esperal NGM Kraków

Zobacz także: esperal Wrocław

10 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 510 votes, average: 5,00 out of 5 (10 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...