Esperal – wszywki alkoholowe Katowice

Nasza klinika działa na terenie największych miast Polski. Chcąc wychodzić na przeciw potrzebom naszych pacjentów stale podnosimy standardy naszych usług medycznych w każdej naszej przychodni. Ważne jest dla nas dobro chorego, dlatego wciąż rozwijamy sieć naszych placówek. Zależy nam by leczenie było jak najbardziej komfortowe dla pacjenta i nie musiał się on martwić odległością.

Nasza klinika w Katowicach to nowoczesna placówka, w której pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów, która nam zaufała i pokonała nałóg alkoholowy.

Kuracja - esperal Katowice

Profesjonalna implantacja esperal

Doświadczenie, które zyskaliśmy przez lata to atut, który nas wyróżnia. Posiadamy specjalistyczne zaplecze medyczna, które sprawia, że implantacja wszywki alkoholowej jest bezbolesna i szybka. Esperal Katowice aplikowany jest podskórnie przy użyciu znieczulenia miejscowego. Zabieg jest wykonywany przez wyszkolonego lekarza medycyny, który przyjaźnie przedstawi na czym polega zabieg i jaki ma wpływ na organizm.

Wykonywane przez Polskie Centrum Esperal Katowice zabiegi są bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Staramy się by leczenie było jak najlepiej dopasowane do oczekiwań pacjenta. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na organizm człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę a zabieg może być już wykonany.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Katowicach.

Esperal Katowice tel. +48 519-775-225

Kompleksowe informacje znajdziesz na Esperal NGM Katowice

Zobacz także: esperal Wrocław

9 votes, average: 5,00 out of 59 votes, average: 5,00 out of 59 votes, average: 5,00 out of 59 votes, average: 5,00 out of 59 votes, average: 5,00 out of 5 (9 votes, average: 5,00 out of 5)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...