Esperal Nowy Dwór Mazowiecki

Nasza klinika pomaga na obszarze największych miast Polski, jednak pomagamy w okolicy Nowego Dworu Mazowieckiego. Chcąc sprostać potrzebom naszych pacjentów stale zwiększamy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdej naszej klinice. Najważniejsze jest dla nas zdrowie chorego, z tego powodu, bezustannie zwiększamy sieć naszych placówek. Chcemy, by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej przyjazne dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również kompleksową obsługą od początku trwania leczenia i pull off jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu przeprowadzamy detoks alkoholowy oraz psychoterapię pacjenta.

Nasza klinika znajduje się niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego. Naszym atutem jest nowoczesna klinika, gdzie pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o ofiarnym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe m.in implantujemy esperal disulfiram. Świadectwem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Nowego Dworu Mazowieckiego, która postanowiła nam zaufać i pokonała nałóg alkoholowy.

esperal Nowy Dwór Mazowiecki

Wszywka alkoholowa Nowy Dwór Mazowiecki

Wykonywane przez nas zabiegi są bezpieczne dla życia pacjenta. Przykładamy się aby leczenie zostało jak najlepiej dostosowane do zamierzeń osoby chorej z Nowego Dworu Mazowieckiego. Przed zabiegiem lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz informuje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już wykonany.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie całkowicie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Nowym Dworze Mazowieckim pozostać trzeźwym.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu.

Skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu sprawnego rozwiązania problemu alkoholowego rozsądnie jest wybrać się do placówki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Nowego Dworu Mazowieckiego.

wszywka alkoholowa Nowy Dwór Mazowiecki

Czy chory jest w stanie samodzielnie wydrapać wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów do obaw, ze niepilnowany chory sięgnie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wsiąkane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się 12 miesięczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszczepienia.

Czy w Nowym Dworze Mazowieckim znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajdziesz w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Warszawa

Wszywka alkoholowa Nowy Dwór Mazowiecki – kontakt i trasa dojazdu

Kadra naszego gabinetu blisko Nowego Dworu Mazowieckiego składa się wyselekcjonowanych specjalistów. Pomagamy w dni robocze, soboty i niedziele po uprzednim umówieniu. Czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta szukającego pomocy.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego poszukującego pomocy zachęcamy do kontaktu z naszą kliniką w Warszawa

Cena wszywki alkoholowej Nowy Dwór Mazowiecki

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Nowym Dworze Mazowieckim prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Nowy Dwór Mazowiecki? Przejdź do pozostałych miast: