Esperal Niebylec


Nasza klinika pomaga na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Niebylca. Chcąc wychodzić na przeciw wymaganiom naszych pacjentów bezustannie zwiększamy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdej naszej przychodni. Najważniejsze jest dla nas zdrowie chorego, dlatego wciąż rozwijamy sieć naszych klinik. Zależy nam by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej komfortowe dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i complete jego zakończenia. Prócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię.


Nasza placówka znajduje się niedaleko Niebylca. Wyróżnia nas nowoczesna placówka, w której pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Kadra naszego ośrodka to profesjonaliści o ofiarnym sercu, dla których dobro osób chorych jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie alkoholowe np. implantujemy esperal z disulfiram. Świadectwem naszego profesjonalizmu i uznania jest rzesza pacjentów z Niebylca, która nam zaufała i wygrała z nałogiem alkoholowym.

Cena wszywki alkoholowej Niebylec

Esperal Standard – 750 zł
Esperal VIP – 950 zł
Esperal Premium – 1200 zł
Esperal Gold – 1900 zł
Esperal Exclusive – 2500 zł


Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Niebylcu prosimy o kontakt:

esperal Niebylec

Wszywka alkoholowa Niebylec


Wykonywane przez naszą klinikę zabiegi są bezpieczne dla zdrowia pacjenta. Przykładamy się by leczenie było jak najlepiej dostosowane do oczekiwań osoby chorej z Niebylca. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza rozmowę-wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Ponadto ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent jest zdecydowany i świadomy konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może być już wykonany.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania


Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie. Znaczy to tyle, że zostaje wyłączony enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu w trakcie trwania terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pomogła wielu osobom w Niebylcu pozostać w stanie trzeźwości.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?


Niestety, ale nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu.


Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie osób dotkniętych alkoholizmem, zaczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu skutecznego rozwiązania problemu alkoholowego najlepiej wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Niebylca.

wszywka alkoholowa Niebylec

Czy chory jest w stanie samodzielnie wydrapać wszywkę z organizmu?


Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie ma więc powodów attain obaw, że nieupilnowany pacjent złapie za coś ostrego i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę w trakcie snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się 12 miesięczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą zanikać, całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po upływie roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.


Zastanawiasz się czy w Niebylcu znajdziesz klinikę oferującą profesjonalne wszywki alkoholowe?


Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, a dokładniej: Esperal Rzeszów

Wszywka alkoholowa Niebylec – kontakt i mapa dojazdu


Zespół naszej kliniki blisko Niebylca złożony jest wyselekcjonowanych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze, soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu się. Czeka na Państwa kompetentny i pozytywnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc dla każdego pacjenta szukającego pomocy.


Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Wszystkich potrzebujących zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Rzeszów


Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Niebylec? Koniecznie przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja

Rate this page