Esperal Lubartów

Nasza klinika pomaga na obszarze największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Lubartowa. Chcąc sprostać potrzebom naszych pacjentów stale podnosimy standardy oferowanych przez nas usług medycznych w każdym naszym ośrodku. Niezwykle ważne jest dla nas samopoczucie chorego, dlatego wciąż zwiększamy sieć naszych placówek. Chcemy, by oferowane przez nas leczenie było jak najbardziej przyjazne dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał przykładać uwagi na odległość. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale i również przeprowadzamy kompleksową obsługę od początku trwania leczenia i get jego zakończenia. Oprócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię pacjenta.

Nasza placówka zajmuje miejsce niedaleko Lubartowa. Wyróżnia nas nowoczesna placówka, gdzie pracownicy to ludzie pracujący z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o wielkim sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W przychodni oferujemy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu np. implantujemy esperal disulfiram. Świadectwem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Lubartowa, która postanowiła nam zaufać i pokonała swój nałóg alkoholowy.

esperal Lubartów

Wszywka alkoholowa Lubartów

Wykonywane przez nas zabiegi są bezpieczne dla życia pacjenta. Staramy się aby leczenie było jak najlepiej dostosowane do oczekiwań pacjenta z Lubartowa. Tuż przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram, który jest zawarty w esperalu na ciało człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem wielkość dawki, która zostanie zaaplikowana we wszywce alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, zostaje podpisana przez niego zgoda, a zabieg może zostać już wykonany.

Sposób działania Esperalu (Disulfiram)

Esperal a dokładnie disulfiram w nim zawarty, wpływa na znaczne zmniejszenie alkoholu w organizmie człowieka. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która zdecyduje się na spożycie alkoholu w trakcie terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z wykorzystaniem esperalu ma za zadanie zniesmaczyć do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Leczenie z zastosowaniem esperalu (disulfiram) jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Lubartowie pozostać trzeźwym.

Zaszycie esperalu rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dokładniej substancja czynna w nim występująca (disulfiram), funkcjonuje na zasadzie terapii awersyjnej, w wyniku której spożywanie niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego spożywania alkoholu.

Skutecznym sposobem może okazać się kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, na terapii kończąc. W celu sprawnego rozwiązania problemu alkoholowego rozsądnie jest wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym leczeniu, którą znajdziesz niedaleko Lubartowa.

wszywka alkoholowa Lubartów

Czy chory jest w stanie samodzielnie usunąć wszywkę z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, a więc niemożliwe jest ich samodzielne usunięcie. Nie należy się więc obawiać, ze nieupilnowany pacjent sięgnie za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm przez cały czas trwania kuracji. Przez to, zaleca się roczną abstynencję – jednak po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli z jakiegoś powodu zajdzie jednak konieczność wcześniejszego usunięcia, należy skierować się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Zastanawiasz się czy w Lubartowie znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliżej znajdujący się oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Lublin

Wszywka alkoholowa Lubartów – kontakt i trasa dojazdu

Zespół naszej kliniki blisko Lubartowa składa się najlepszych specjalistów. Pomagamy w dni robocze oraz w soboty i niedziele po wcześniejszym umówieniu. Czeka na Państwa doświadczony i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Lublin

Cena wszywki alkoholowej Lubartów

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Lubartowie prosimy o kontakt:

Telefon: tel. +48 519 775 225

Chciałbyś sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Lubartów? Przejdź do pozostałych miast: