Esperal Łańcut

Nasza klinika działa na terenie największych miast w Polsce, jednak pomagamy w okolicy Łańcuta. Chcąc wychodzić na przeciw wymaganiom naszych pacjentów każdego dnia zwiększamy standardy naszych usług medycznych w każdej naszej przychodni. Ważne jest dla nas zdrowie chorego, z tego powodu, bezustannie rozbudowujemy sieć naszych placówek. Zależy nam by leczenie było jak najbardziej przyjazne dla osób uzależnionych i żeby nikt nie musiał martwić się odległością. Zajmujemy się nie tylko wszywkami alkoholowymi, ale również przeprowadzamy kompleksową obsługę. Prócz zabiegu wszycia esperalu wykonujemy detoks alkoholowy oraz psychoterapię pacjenta.

Nasza klinika zajmuje miejsce niedaleko Łańcuta. Naszym atutem jest nowoczesna placówka, gdzie pracownicy to ludzie z powołaniem. Nasz personel to profesjonaliści o złotym sercu, dla których dobro pacjenta jest na pierwszym miejscu. W naszej przychodni przeprowadzamy szereg terapii leczących uzależnienie od alkoholu m.in implantujemy esperal disulfiram. Świadectwem oferowanego przez nas profesjonalizmu i uznania jest niezliczona liczba pacjentów z Łańcuta, która nam zaufała i pokonała nałóg alkoholowy.

Cena wszywki alkoholowej Łańcut

Esperal Standard – od 700 zł
Esperal VIP – 900 zł
Esperal Premium – 1150 zł
Esperal Gold – 1800 zł

Powyższe ceny są jedynie informacją wstępną. Aby poznać dokładną cenę zabiegu wszywki w Łańcucie prosimy o kontakt:

esperal Łańcut

Wszywka alkoholowa Łańcut

Wykonywane przez nas zabiegi są bezpieczne dla życia pacjenta. Przykładamy się by leczenie było jak najlepiej dopasowane do celu osoby szukającej pomocy z Łańcuta. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza wywiad oraz przekazuje informacje o wpływie disulfiram zawartego w esperalu na organizm człowieka. Dodatkowo ustala w porozumieniu z pacjentem ilość dawki aplikowanej wszywki alkoholowej. Kiedy pacjent będzie zdecydowany i świadom konsekwencji leczenia esperalem, podpisuje zgodę, a zabieg może zostać już przeprowadzony.

Esperal (Disulfiram) – sposób działania

Esperal a dokładnie disulfiram, który się w nim znajduje, wpływa na zaburzenie metabolizmu alkoholu w organizmie człowieka. Wyłączony zostaje enzym, który przekształca alkohol do bardziej przyswajalnej formy. Osoba, która spożyje alkohol podczas terapii esperalem z disulfiram doświadczy przykrych dolegliwości porównywalnych do zatrucia alkoholem. Terapia awersyjna z pomocą esperalu ma za zadanie zniechęcić do sięgania przez osobę uzależnioną po alkohol. Metoda leczenia przy użyciu esperal/disulfiram jest skuteczna i pozwoliła wielu osobom w Łańcucie pozostać trzeźwym.

Czy zaszycie esperalu będzie rozwiązaniem problemu alkoholowego?

Niestety, ale nie, a dlatego, że substancja czynna w nim występująca (disulfiram), działa na zasadzie terapii awersyjnej, działa w sposób, gdzie spożycie chociażby niewielkiej ilości alkoholu będzie powodować wstręt do dalszego picia alkoholu.

Skutecznym sposobem może być kompleksowe leczenie alkoholizmu, poczynając od detoksu alkoholowego, przez wszywkę, kończąc na terapii. W celu owocnego pozbycia problemu alkoholowego warto wybrać się do kliniki specjalizującej się w kompleksowym wsparciu, którą znajdziesz niedaleko Łańcuta.

wszywka alkoholowa Łańcut

Czy chory jest w stanie samodzielnie pozbyć się wszywki z organizmu?

Tabletki esperalu implantowane są podpowięziowo, nie jest więc możliwe ich samodzielne usunięcie. Nie powinno, ze nieupilnowany pacjent chwyci za nóż i wyjmie tabletki lub wydrapie wszywkę podczas snu. Tabletki esperalu są wchłaniane przez organizm nieustannie w czasie trwania kuracji. To właśnie z tego względu zaleca się roczną abstynencję – zdarzają się przypadki, gdzie po 8 miesiącach efekty działania disulfiramu mogą słabnąć, jednak całkowitą pewność ich zniknięcia uzyskasz dopiero po roku. Jeśli pojawi się powód, gdzie zajdzie jednak konieczność wcześniejszego ich usunięcia, należy udać się do chirurga, który wykonywał procedurę ich wszycia.

Czy w Łańcucie znajduje się klinika oferująca profesjonalne wszywki alkoholowe?

Najbliższy oddział Naszego Gabinetu znajduje się w Twojej okolicy, mianowicie: Esperal Rzeszów

Wszywka alkoholowa Łańcut – kontakt i trasa dojazdu

Kadra naszej kliniki blisko Łańcuta złożony jest najlepszych specjalistów. Jesteśmy dostępni w dni robocze oraz w soboty i niedziele po uprzednim umówieniu się. Zapraszamy, czeka na Państwa kompetentny i przyjaźnie nastawiony zespół specjalistów. Jesteśmy ukierunkowani na pomoc bez wyjątku.

Implantacja esperalu to sprawdzony sposób na walkę z uzależnieniem alkoholowym. Każdego potrzebującego pomocy zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką w Rzeszów

Chcesz sprawdzić, bądź jesteś z innej lokalizacji niż Łańcut? Przejdź do pozostałych miast:

Ostatnia aktualizacja